sport »

Wróciła Białołęcka Liga Szóstek

17 września 2012

alt='Wróciła Białołęcka Liga Szóstek'

Po wakacyjnej przerwie na boisko przy Światowida 26 powrócili uczestnicy Białołęckiej Ligi Szóstek Piłkarskich. Na inaugurację w dwóch ligach strzelono 83 gole, pokazano siedem żółtych i dwie czerwone kartki.

Pierwszym liderem I ligi zostały broniące tytułu Cienkie Bolki, które rozbiły 6:0 Elitę Warszawa. Najbardziej spektakularnym wyczynem popisał się Janusz Jędrzejowski, którego cztery trafienia bardzo przybliżyły wygraną Mamutów 5:4 z nowym w pierwszoligowym gronie zespołem Tiki Taka 5:4. Mimo że do przerwy rutyniarze na tym etapie rozgrywek przegrywali 0:2.

- Pierwsze mecze miały pokazać w jakiej formie drużyny są po wakacjach. Wychodzi na to, że w dobrej - relacjonuje organizator rozgrywek Andrzej Główczyński.

Wyniki pierwszej kolejki Białołęckiej Ligi Szóstek

• Cienkie Bolki - Elita Warszawa 6:0 (2:0). Bramki: Bućko, Rogaliki po 2, Arseniak, Waluch.
  • Są Gorsi - Jarcar 6:4 (1:1): Majzel 3, Miśkiewicz 2, Świeca 1 - Darecki, Jarka, Miśkiewicz (samobójcza).
  • Mamuty - Tiki Taka 5:4 (0:2): Jędrzejowski 4, Rydz - Mroczek 2, Filipczak, Kęsik.
  • Chacarita - Kameralna 5:2 (4:1): Mańk 3, Wilczewski 2 - Kołacz, Piórek.
  • KS Białołęka - Szybka Szama 7:3 (2:1): Czchowski 3, Jakubczyk, Szydziak po 2 - Kmita, Marcin Polak, Sarna.