Wpadł diler narkotyków
24 listopada 2006
Białołęccy policjanci zatrzymali dilera narkotyków. W jego mieszkaniu znaleźli heroinę, haszysz i marihuanę.
Lex deweloper na terenie FSO. "Bez nowego mostu pół miasta stanie"
Miasto w mieście, które bez mostu Krasińskiego może całkowicie sparaliżować Żerań, Zieloną Białołękę oraz Bródno - to główne obawy mieszkańców tej części Warszawy. Stołeczni radni zgodzili się na realizację ogromnego osiedla w trybie "lex deweloper" na terenie dawnej Fabryki Samochodów Osobowych. Wielu samorządowców z prawobrzeżnej Warszawy od lat walczy o budowę przeprawy, podczas gdy Żoliborz pozostaje temu zdecydowanie przeciwny.
Weszli do mieszkania mężczyzny i podczas przeszukania znaleźli 7,96 gramów heroiny i ponad 21 gramów marihuany i haszyszu. Zabezpieczyli też ponad 1900 zł. Konrad N. przyznał, że są to pieniądze za sprzedane narkotyki. Za posiadanie środków odurzających i handel nimi grozi mu do ośmiu lat więzienia.
cehadeiwu
na podstawie informacji policji





































