REKLAMA

Tech Research Studies 1Tech Research Studies 2Tech Research Studies 0
Legionowo

wypoczynek »

 

Weekend w Legionowie. Koncerty, piknik, kino plenerowe i potańcówka

  3 lipca 2026

alt='Weekend w Legionowie. Koncerty, piknik, kino plenerowe i potańcówka'
źródło: legionowo.pl

Od 3 do 5 lipca Legionowo przygotowało bogaty program wakacyjnych wydarzeń. Wśród propozycji znalazły się koncerty, zajęcia sportowe, potańcówka, rodzinny piknik, wykład historyczny oraz kino plenerowe.

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

Wakacyjny weekend w Legionowie zapowiada się wyjątkowo aktywnie. Miasto przygotowało propozycje dla miłośników muzyki, sportu, historii i rodzinnego wypoczynku.

W piątek, 3 lipca o godz. Przybywa sklepów w sąsiedztwie Leroy Merlin Przybywa sklepów w sąsiedztwie Leroy Merlin U zbiegu ulic Akademijnej i Politechnicznej w Jabłonnie od niedawna obserwujemy rozbudowę parku handlowego działającego w tym miejscu od ponad trzech lat. 19:00 w Parku Zdrowia odbędzie się plenerowy koncert zespołu Brass Riders. Energetyczne brzmienia i letnia atmosfera zainaugurują weekendowy cykl wydarzeń.

Sobota pod znakiem sportu i potańcówki

W sobotę od godz. 9:00 do 14:00 na Orliku przy ul. Parkowej 27 odbędą się bezpłatne zajęcia "Podstawy i bezpieczeństwo", prowadzone przez klub Tajfun. Z kolei w godz. 11:00-13:00 na boisku na osiedlu Kozłówka trenerzy KS Legionovia Legionowo poprowadzą otwarty trening piłkarski.

Wieczorem, o godz. 19:00, Park Zdrowia zamieni się w parkiet taneczny. Pierwsza wakacyjna potańcówka odbędzie się pod hasłem "Gorączka Sobotniej Nocy", a uczestnicy usłyszą największe przeboje lat 70. i 80.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Niedziela dla rodzin, miłośników historii i kina

W niedzielę od godz. 9:00 do 14:00 na Orliku przy ul. Parkowej odbędą się kolejne bezpłatne zajęcia sportowe "Sprawność i kontrola". O godz. 15:00 w pawilonie wystawienniczym Muzeum Historycznego przy ul. Mickiewicza 23 zaplanowano wykład poświęcony Danucie Irenie Bieńkowskiej.

Również o godz. 15:00 rozpocznie się Latający Piknik Sąsiedzki "Misja: Bezpieczeństwo" na terenie przy Szkole Podstawowej nr 8 i Filii Muzeum "Piaski". Organizatorzy przygotowali między innymi strażacki tor przeszkód, pokazy pierwszej pomocy, miasteczko bezpieczeństwa, konkursy oraz atrakcje dla dzieci.

O godz. 19:00 przy kościele Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa odbędzie się koncert muzyki klasycznej z utworami Bacha, Haendla i Vivaldiego w wykonaniu Sylwii Kubiak-Dobrowolskiej i Michała Junga. Weekend zakończy bezpłatny seans filmu "Pulp Fiction", który rozpocznie się o godz. 21:00 przed Filią Muzeum na osiedlu Piaski.

Red

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

norblin lipiec 01 1norblin lipiec 01 2norblin lipiec 01 0

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 3olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 0

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

eRecepta - recepta online
eRecepta - recepta online

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA