REKLAMA

Wawer

kalendarz imprez

 

Otwarcie sezonu letniego na Plaży Romantycznej! Na co możemy liczyć?

  22 czerwca 2023

Otwarcie sezonu letniego na Plaży Romantycznej! Na co możemy liczyć?
źródło: Facebook/Plaża Romantyczna Wawer

Już w najbliższą sobotę 24 czerwca na plaży Romantycznej nastąpi sportowo-rekreacyjne otwarcie sezonu letniego w Wawrze. Jakie atrakcje przygotowano?

REKLAMA

Impreza otwierająca sezon letni na plaży Romantycznej odbędzie się 24 czerwca w godzinach od 10:00 do 18:00. Planowane jest całodniowe wydarzenie wypełnione atrakcjami - zarówno znanymi, "stałymi punktami programu", jak skimboard czy rejsy motorówką, jak i nowościami dla najmłodszych i rowerzystów.

Jakie atrakcje?

Poza doskonale znanymi atrakcjami dla fanów prędkości i aktywności, czyli: ślizgu po plaży (tor do skimboardu), ślizgu po Wiśle (rejsy motorówką ze sternikiem oraz motołódką bez uprawnień), specjalnymi przyrządami do nauki jazdy na deskorolce (deska równoważna) - uprawiania sportu i rekreacji na miękkim, piaszczystym terenie oraz udostępnieniem sprzętów do rekreacji (speed badminton, piłki itp. Jak wyglądają zakupy na e-raty? Jak wyglądają zakupy na e-raty?
Coraz większa liczba przedsiębiorców działających w branży e-commerce umożliwia klientom zakupy w systemie ratalnym. Taką opcję wprowadzają także niektórzy operatorzy płatności online. To prosta procedura, w ramach której wniosek o zakup na e-raty rozpatrywany jest w zaledwie kilka minut. Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na rozłożenie płatności na raty w sklepie internetowym.
), w tym roku na mieszkańców czekać będą dwie zupełnie nowe propozycje przygotowane specjalnie na otwarcie i zamknięcie sezonu.

Wstąp do księgarni

Dwie nowe atrakcje

Pierwszą z nich będą spacery na końskim grzbiecie, a więc atrakcja dla najmłodszych przygotowana przez Klub Jeździecki Trybułowo Na Nowo, czyli aktywne "oprowadzanki" na kucykach po plaży lub bliskich okolicach. Drugą, mobilny warsztat rowerowy służący do tego, aby zadbać o bezpieczeństwo rowerzystów, którzy lubią wawerskie trasy nad Wisłą i korzystają chętnie z promu.

Wszystkie atrakcje, które znajdziecie na plaży, będą bezpłatne!

(jr)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

REKLAMA