Ukradli aparat, telefon i kartę. Szuka ich policja
20 września 2021
Policjanci z Białołęki prowadzą czynności dotyczące - jak piszą - "zaboru w celu przywłaszczenia" aparatu cyfrowego, telefonu komórkowego i karty płatniczej.
"Mężczyźni, których zdjęcia publikujemy, mogą mieć bezpośredni związek z zaborem w celu przywłaszczenia aparatu cyfrowego, telefonu komórkowego i karty płatniczej oraz dokonaniem nieautoryzowanych transakcji" - informuje białołęcka policja. Przestępstwo miało miejsce 21 sierpnia przy Starowiślnej, zaś łączna wartość strat wynosi ponad 1750 zł. Więcej szczegółów dotyczących samego przestępstwa policja nie podaje.
Mogli tu zbudować szkołę. Zbudowali dom opieki
Otwarta niedawno na rogu Modlińskiej i Mehoffera placówka długoterminowej opieki medycznej przyjmie 192 pacjentów. Czy oddana do użytku z wielką pompą przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego placówka medyczna jest przykładem fatalnego zarządzania mieniem miasta?
Jak można pomóc?
- Każdy, kto rozpoznaje te osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z dyżurnym komisariatu przy ul. Myśliborskiej 65, bądź pod całodobowym numerem telefonu 47 723-51-30 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. 47 723-52-19, powołując się na numer L.dz. KP-D-II-5154/21. Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.kp-bialoleka@ksp.policja.gov.pl - apeluje policja.
(db)
.









































