REKLAMA

Wawer

kronika policyjna »

 

Ukradł puszkę z pieniędzmi dla uchodźców. Pustą wyrzucił do śmieci

  17 marca 2022

alt='Ukradł puszkę z pieniędzmi dla uchodźców. Pustą wyrzucił do śmieci'
źródło: KRP VII

Policjanci z Wawra w ciągu zaledwie godziny ustalili podejrzanego, dotarli do niego i odzyskali łup. 22-latek zabrał z marketu przy Wydawniczej puszkę fundacji zbierającej datki dla uchodźców.

REKLAMA

Kryminalni z Wawra błyskawicznie zareagowali na zgłoszenie o zabranej z marketu przy Wydawniczej puszce z datkami zbieranymi przez fundację na rzecz uchodźców z Ukrainy. W rozmowie z pracownikami marketu policjanci ustalili, że pewien mężczyzna zabrał puszkę stojącą przy kasie i uciekł. Funkcjonariusze uzyskali rysopis sprawcy, zgromadzili wszystkie możliwe informacje i od razu podjęli działania.

"Wykorzystali dobre rozpoznanie"

- Wykorzystali swoje bardzo dobre rozpoznanie w terenie i wiedzę operacyjną - informuje nadkomisarz Joanna Węgrzyniak. - Skontrolowali okoliczne miejsca, gdzie według nich mógł znajdować się mężczyzna. W przeciągu zaledwie godziny dotarli do hostelu, w którym zauważyli odpowiadającego rysopisowi, chociaż już przebranego w inne ubrania mężczyznę

22-latek w portfelu miał gotówkę i sporo monet. W jego pokoju funkcjonariusze zabezpieczyli odzież, w której był w sklepie, zaś w pobliskim śmietniku odnaleźli porzuconą puszkę z zerwaną plombą. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. W komisariacie przy Mrówczej usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi do pięciu lat więzienia.

(db)

 

REKLAMA

Komentarze (1)

# swojak

18.03.2022 12:40

Wystarczy podać imię i nazwisko, a także fotkę tej facjaty, a naśladowców będzie coraz mniej, a nie jakies tam rodo. Bzdura
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy