Udekorowany sztandar Białołęki
10 maja 2002
Sztandar gminy Białołęka został udekorowany Złotym Medalem Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej. Medal ten nadała gminie Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa.
Białołękę uhonorowano m.in.
Nie płacisz za parkowanie? Kara wzrośnie pięciokrotnie
Po 17 latach warszawscy radni odważyli się zabrać za temat kontrowersyjny dla wielu kierowców.
za odrestaurowanie kwatery żołnierzy Armii Krajowej na tarchomińskim cmentarzu oraz wieloletnią opiekę. W kwaterze tej spoczywają żołnierze AK, którzy polegli w walce z Niemcami w Puszczy Kampinoskiej pod Polesiem Nowym.
Uroczystość miała miejsce podczas ostatniej sesji rady gminy..




































