REKLAMA

Żoliborz

oświata »

 

Chcesz zostać elektrykiem lub teleinformatykiem?

  13 maja 2024

alt='Chcesz zostać elektrykiem lub teleinformatykiem?'
źródło: www.zs28.waw.pl

Technikum Elektryczne nr 2 im. Synów Pułku przy generała Zajączka 7 organizuje rekrutację na kierunki: technik elektryk i teleinformatyk. Czy warto?

REKLAMA

Technikum Elektryczne nr 2 im. Synów Pułku, to nie tylko bardzo dobra, wręcz dogodna lokalizacja, to również kierunki zapewniające dobrą przyszłość, bez obawy o brak ofert na rynku pracy.

Co oferuje szkoła?

Kto nie był na dniu otwartym, ten może obejrzeć film znajdujący się na stronie Zespołu Szkół nr 28, z prezentacją mocnych argumentów przemawiających za wyborem placówki przy Zajączka 7. Dowiadujemy się z niego, że szkoła posiada znakomite warunki rozwojowe, w tym m.in. salę językową wyposażoną w 15 stanowisk ze słuchawkami, że ma dobrze wyposażoną bibliotekę, w której można się wyciszyć w dwuosobowych boksach, ma salę informatyczną z sześcioma stanowiskami, a na każdym z nich dwa komputery oraz sprzęt potrzebny do wykonywania ważnych zadań. Doskonałe warunki do nauki zapewnia sala wykładowcza (aula), do dyspozycji uczniów pozostaje jeszcze sala gimnastyczna, boisko oraz siłownia, w której można podczas zajęć z wf-u zadbać o kondycję własnego ciała.

Kup bilet

Kierunki dające przyszłość

Szkoła oferuje dwa kierunki kształcenia: technik elektryk i teleinformatyk. Ten pierwszy daje kwalifikacje w zawodzie: montaż, uruchamianie i konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych oraz eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych. Drugi kierunek zapewnia kwalifikacje w zawodzie: montaż i konfiguracja lokalnych sieci komputerowych oraz administrowanie systemami operacyjnymi oraz eksploatacja i konfiguracja oraz administrowanie sieciami rozległymi. Praktyki zawodowe dla uczniów są organizowane m.in w: Narodowym Centrum Badań i Rozwoju Instytutu Geofizyki PAN, Strabag PFS, Elektromontażu Rzeszów, Metrze Warszawskim, Wojskowym Centralnym Biurze Konstrukcyjno-Technologicznym i E.ON Polska.

REKLAMA

Rekrutacja - gdzie i do kiedy?

Wniosek o przyjęcie do szkoły, w tym zmianę wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami (podpisanymi przez co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego) będzie można złożyć od 15 do 29 maja do godziny 15:00. Więcej na temat rekrutacji można przeczytać na stronie Zespołu Szkół nr 28: https://www.zs28.waw.pl/informacje-ogolne/.

JR

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najchętniej czytane na TuŻoliborz

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy