Taksówką drożej
19 grudnia 2011
Obędzie się bez zapowiadanych blokad stołecznych ulic przez taksówkarzy: rada miasta podniosła opłatę początkową dla stołecznych taksówek.
Psy bez smyczy, psy w kawiarniach. Dobra zmiana?
Mają swoje place zabaw, mogą wchodzić nawet do niektórych kawiarni. Czy nie przesadzamy z przywilejami dla psów? Oto komentarz naszego czytelnika.
Już wiadomo, że podwyżka opłaty wyjściowej będzie, choć nie tak duża, jak domagali się tego warszawscy szoferzy. Od stycznia 2012 po wejściu do taksówki taksometr zacznie naliczać od ośmiu złotych wzwyż za kilometr.
(wt)
.






































