Po bilet do maszyny
3 stycznia 2012
Pasażerowie Szybkiej Kolei Miejskiej od nowego roku bilety na przejazd pociągiem będą mogli kupić wyłącznie w biletomatach. Docelowo w każdym składzie mają się znaleźć po trzy takie maszyny.
Początek nowej epoki. Autobus wodorowy w Warszawie
Od czwartku 3 listopada warszawiacy mogą po raz pierwszy w historii korzystać z miejskiego autobusu napędzanego wodorem. NesoBus, bo tak nazywa się pojazd, będzie kursował do 15 listopada na dwóch popularnych trasach.
Po zainstalowaniu biletomatów wycofano możliwość zakupu biletu u kierownika pociągu.
(wt)
.






































