REKLAMA

Żoliborz

oświata »

 

A może na sportowo? Pływacka podstawówka zaczyna rekrutację

  17 lutego 2024

alt='A może na sportowo? Pływacka podstawówka zaczyna rekrutację'
Materiały SP nr 65 w Warszawie

Czas rozejrzeć się za szkołą dla dziecka. Nie wiesz, którą wybrać? Może podstawówkę o profilu sportowym? Odpowiednia do tego jest SP nr 65 przy ul. Mścisławskiej 1. Co oferuje i jak się do niej zapisać?

REKLAMA

Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana przy ul. Mścisławskiej 1 na Żoliborzu oferuje: przyjazną, życzliwą i bezpieczną atmosferę, wysoki poziom nauczania, wszechstronny rozwój uczniów, profesjonalną opiekę dydaktyczno-wychowawczą, a także opiekę psychologa szkolnego, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną i opiekę uczniów w świetlicy od 7:00 do 17:30. Dlaczego OC w Warszawie jest takie drogie? Dlaczego OC w Warszawie jest takie drogie?
OC w Warszawie kosztuje znacznie więcej niż w mniejszych miejscowościach. Różnica jest naprawdę spora - nawet kilkaset złotych w skali roku! Gdzie tkwi źródło tych dysproporcji? Jakie czynniki determinują wysokość składek OC w stolicy? Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o przyczynach wyższych składek OC w stolicy.

Różnorodne zajęcia świetlicowe

W ramach świetlicy prowadzone są różnorodne i ciekawe zajęcia zapewniające wszechstronny rozwój dziecka, w tym m.in. zabawy: z włóczką, konstrukcyjne, tematyczne, psychoedukacyjne, integracyjne, gry i zabawy ruchowe oraz papieroplastyka. W świetlicy uczniowie mogą brać także udział w konkursach, imprezach i przedstawieniach. Obchodzone są dni związane z nietypowymi świętami kalendarzowymi, np. Międzynarodowy Dzień Kropki, Dzień Kundelka, Dzień Uśmiechu, Międzynarodowy Dzień Lego, Międzynarodowy Dzień Zebry, itd. Szkoła bierze też udział w ogólnopolskich projektach edukacyjnych i akcjach.

Wstąp do księgarni

Pływanie przy Potockiej

Na rok szkolny 2024/2025 prowadzone są rekrutacje do oddziałów sportowych: klasa pierwsza (profil: pływanie) i do klasy czwartej (profil: piłka siatkowa-łucznictwo, pływanie).

- W klasach sportowych dbamy o harmonijny rozwój psychofizyczny dzieci. Naszym głównym zadaniem jest rozwijanie predyspozycji i uzdolnień specjalistycznych, kwalifikujących uczniów do dalszego szkolenia w różnych dyscyplinach oraz przygotowanie dzieci do współzawodnictwa sportowego. Uczniowie uczestniczą w profesjonalnie zaplanowanym szkoleniu sportowym, które oprócz codziennej pracy treningowej i uczestnictwie w rywalizacji sportowej obejmuje także wyjazdy na mecze, turnieje i obozy szkoleniowe - przekonuje dyrekcja szkoły i podkreśla, że podstawówka bezpośrednio sąsiaduje z pływalnią OSiR-u przy Potockiej.

REKLAMA

Rekrutację czas zacząć!

- Serdecznie zapraszam na spotkanie organizacyjne rodziców pierwszoklasistów i zerówkowiczów w związku z rekrutacją na rok szkolny 2024/2025 - mówi dyrektorka szkoły Marta Skrzyńska. Spotkanie odbędzie się już 29 lutego o godz. 18:00 w sali gimnastycznej budynku edukacji wczesnoszkolnej przy ul. Mścisławskiej 1.

- Kandydatki i kandydatów zapraszam na pierwsze piętro do świetlicy szkolnej na ciekawe zajęcia edukacyjne z nauczycielkami i nauczycielami. Proszę pamiętać o obuwiu na zmianę i wygodnym stroju - przypomina dyrektor Skrzyńska. Więcej informacji: www.sp65.waw.pl.

MB

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuŻoliborz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy