REKLAMA

Mokotów

obyczaje »

 

Śmieciarze są wśród nas. Co oni mają w głowach?

  11 lutego 2024

alt='Śmieciarze są wśród nas. Co oni mają w głowach?'
źródło: Straż Miejska

Nielegalne wysypisko odpadów komunalnych mogło powstać na terenach rekreacyjnych na Siekierkach. Jednak dzięki interwencji strażników miejskich śmieci zostały uprzątnięte.

REKLAMA

- Mimo wysokich kar za wyrzucanie śmieci gdzie popadnie, ciągle znajdują się tacy, którzy chcą oszczędzić kilkadziesiąt złotych - przekonują strażnicy miejscy, którzy sprawdzali nadwiślańskie rejony na Siekierkach. W sąsiedztwie terenów sportowo-rekreacyjnych i kościoła zauważyli zwały plastikowych worków ze śmieciami.

Zrobili sobie wysypisko śmieci

Najwyraźniej śmieci zostały przywiezione tam samochodem. Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych? Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych?
W obliczu dynamicznych zmian na rynku finansowym, właściwa analiza produktów bankowych jest kluczem do efektywnej i zrównoważonej inwestycji. W naszej dzisiejszej dyskusji skupimy się na tym, jak inwestycje po analizie produktów bankowych mogą przyczynić się do rozwoju osobistych finansów oraz wpłynąć pozytywnie na środowisko i społeczeństwo. Wykorzystamy tutaj wiedzę na temat funduszy inwestycyjnych, zasad ESG (Environmental, Social, Governance) oraz praktyczne aspekty analizy finansowej. Warto pamiętać, że współczesny bank - zielony i nowoczesny - jest naszym partnerem na każdym etapie podróży inwestycyjnej, pomagając w wyborze ekologicznych rozwiązań i ocenie ich wyników.
Na szczęście strażnicy odkryli to miejsce zanim przeistoczyło się w nieformalne wysypisko i wezwali służby sprzątające. Okolica porzucenia worków została objęta monitoringiem oddziału ochrony środowiska. Strażnicy apelują do świadków nielegalnej zwałki śmieci o niezwłoczne zgłaszanie tego typu przypadków na numer interwencyjny 986, ponieważ tolerancja dla tego typu sytuacji tylko ośmiela śmieciarzy. W odróżnieniu od rozmów pedagogicznych i kar, jakie mogą nałożyć funkcjonariusze.

JR

.
 

Komentarze (2)

# Rudolf-0

12.02.2024 09:47

MIstrzostwem świata były śmieci poremontowe wywalone rok temu na Łąkach Żerańskich. Kupka, na oko ze 20 kilo, co jakieś sto metrów. No psychiczni ludzie.

# antyBałaganiarz

12.02.2024 12:13

Wielu jeszcze ma w głowach: "ŚMIECI SAME SIĘ POSPRZĄTAJĄ". Zapewne dostaną nóg i grzecznie sobie pójdą... Jest też dziwne przeświadczenie w Narodzie, że skoro płącę podatki to "mi się należy i niech to posprzątają". Bałaganiarzu, guzik ci się należy! Należy się szacunek dla przyrody, którego kompletnie nie okazujesz:/
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuMokotów

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe