REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Legionowo

wypadki

 

Śmiertelny wypadek w Jabłonnie. "Zjechał na przeciwległy pas ruchu"

  16 sierpnia 2022

Śmiertelny wypadek w Jabłonnie. "Zjechał na przeciwległy pas ruchu"
źródło: KPP Legionowo

Jabłonowscy policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek 15 sierpnia na drodze wojewódzkiej nr 630. Na skutek odniesionych obrażeń śmierć poniosła 65-letnia kobieta.

REKLAMA

W poniedziałek 15 sierpnia około godziny 18 w Jabłonnie doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. - Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierowca fiata z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z toyotą - informuje komisarz Justyna Stopińska.

Śmierć kierującej toyotą

- Pomimo podjętych działań reanimacyjnych, w wyniku poniesionych obrażeń, śmierć poniosła 65-latka kierująca toyotą. Śmiertelne potrącenie 88-latki w Jabłonnie. Śledczy badają przyczyny Śmiertelne potrącenie 88-latki na przejściu dla pieszych
Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie nadal ustalają dokładne przyczyny i okoliczności śmiertelnego potrącenia pieszej, do którego doszło w Jabłonnie na ul. Modlińskiej tuż za kościołem. W wyniku odniesionych obrażeń 88-letnia kobieta zmarła.
Pozostali uczestnicy tego zdarzenia, czyli pasażer toyoty oraz kierowca fiata i czworo jego pasażerów, trafili do szpitala. Kierujący fiatem był trzeźwy - dodaje komisarz Stopińska. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny pojazdów oraz miejsca zdarzenia, wykonali dokumentację fotograficzną i kierowali ruchem. Czynności procesowe wykonywane były z udziałem prokuratora. Nie wiadomo, co było przyczyną zjechania na przeciwległy pas ruchu.

(jr)

.
 

Komentarze (1)

# Dominik

17.08.2022 13:13

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny, jak i rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA