SKM na przystankach Koło i Kasprzaka
31 sierpnia 2012
Źródło: Warszawa.wikia.com
Na starych stacjach kolejowych Warszawa Koło i Warszawa Kasprzaka od września będą zatrzymywały się pociągi linii S9.
Pies w muzeum ważniejszy od alergika. "Zdziecinnienie i brak szacunku dla ludzi"
- W Muzeum Warszawy odwiedzający z psem i jego zwierzę są obywatelami pierwszej kategorii, a alergik z poważnym uczuleniem na sierść - drugiej - pisze nasz czytelnik.
Dla pasażerów z Woli oznacza nowy dojazd np. do Arkadii, metra albo do ZOO. Mieszkańcy Woli proponują, aby linię S9 wydłużyć na południe miasta, wówczas widzieliby większy potencjał linii S9 dla siebie. Zarząd Transportu Miejskiego takich planów jednak nie ma. - S9 na Okęcie na pewno nie pojedzie. Pociągi lotniskowe już są (S3 przez Śródmieście) i więcej na razie ich nie potrzeba. Dlatego też przedłużanie linii S9 nie ma sensu. O takich zmianach w ogóle nie myślimy - tłumaczy Klimczak.
Ewelina Kurzak
.











































