Pościg jak w Bullicie
7 czerwca 2011
...albo dowolnym innym filmie policyjnym z lat siedemdziesiątych. Przynajmniej na miarę białołęckich możliwości.
Ninja Park otwarty. Pierwszy taki tor w Warszawie
Ninja Park w parku Picassa na Tarchominie został oficjalnie udostępniony mieszkańcom. Choć to jedna z mniejszych inwestycji w dzielnicy, cieszy się dużą popularnością. Białołęcki ratusz poinformował, że prace zostały zakończone.
Mężczyzna pochodził spod Kętrzyna. Ukrywał się na Białołęce od około roku.
Samochodem po Białołęce uciekać się przecież nie da, nawet nocą. A że złamana noga? Cóż, jaki pościg, takie straty...
TW Fulik
na podstawie informacji policji




































