Policja w mieszkaniu na Bródnie. "Na balkonie wyhodował krzak"
14 września 2020
Policjanci zapukali do mieszkania na Bródnie. Ustalili, że jego lokator hoduje na balkonie konopie indyjskie.
Kryminalni z Targówka ustalili, że w jednym z mieszkań przy Świętego Wincentego mężczyzna uprawia konopie indyjskie. Szybko postanowili to sprawdzić. - Udali się pod wskazany adres.
Niezwykły cmentarz w Warszawie. "Tu spoczywają bałwochwalcy"
Nie da się tam bezpiecznie wejść; widać go najlepiej z okien SKM-ki. Cmentarz choleryczny na granicy Pragi i Targówka to niesamowite miejsce.
Mieszkaniec lokalu był bardzo zaskoczony widokiem policjantów. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli na balkonie donicę, a w niej krzew konopi innych niż włókniste. 20-latek został zatrzymany - relacjonuje młodsza aspirant Irmina Sulich.
Podejrzany usłyszał zarzut uprawy konopi. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat trzech.
(DB)
.





































