REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna

 

Z drogerii zniknął towar. Policja szuka podejrzanego

  19 lutego 2023

Z drogerii zniknął towar. Policja szuka podejrzanego
źródło: KSP

Policjanci z Białołęki badają sprawę kradzieży z drogerii w Galerii Północnej towarów o wartości prawie 700 zł.

REKLAMA

Do kradzieży doszło 20 stycznia w drogerii w Galerii Północnej. Wizerunek podejrzanego mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu.

Kradzież w drogerii

"Jeśli masz jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny widocznego na zdjęciach, skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ulicy Myśliborskiej" - apeluje policja z Tarchomina. Jeden człowiek, jedenaście zarzutów Jeden człowiek, jedenaście zarzutów
Mężczyzna podejrzany o liczne kradzieże w warszawskich drogeriach został zatrzymany na terenie powiatu pruszkowskiego przez policjantów z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z Woli. 38-latek spędził w więzieniu już trzy lata. Teraz może wrócić za kratki na dłużej.

Oto rysopis podejrzanego o kradzież w Galerii Północnej: wiek około 35-45 lat, około 180 cm wzrostu, przeciętna budowa ciała, włosy siwe. W dniu kradzieży mężczyzna ubrany był w ciemną kurtkę, ciemne dżinsy i sportowe buty z jasną podeszwą.

Wstąp do księgarni

Policja szuka podejrzanego

"Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723-51-30, 47 723-52-20, powołując się na numer l.dz. KP-D-II-488/23. Informacje można też przesyłać na adres e-mail: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl" - prosi warszawska policja.

Kradzieże w drogeriach są w Warszawie na porządku dziennym. Kilka dni temu policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z Woli zatrzymali na terenie powiatu pruszkowskiego 38-latka podejrzanego o liczne kradzieże perfum.

(jok)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA