REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna »

 

Kradzież w drogerii na Tarchominie. Policja szuka podejrzanego

  11 kwietnia 2023

alt='Kradzież w drogerii na Tarchominie. Policja szuka podejrzanego'
źródło: KSP

Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka badają sprawę kradzieży towarów o wartości prawie 1200 złotych z drogerii w Galerii Północnej.

REKLAMA

Do kradzieży doszło 27 stycznia. Bezpośredni związek z przestępstwem ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Jeśli masz jakiekolwiek informacje na jego temat, skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ulicy Myśliborskiej. Szybka akcja policji. Odzyskali toyotę skradzioną z Białołęki Szybka akcja policji. Odzyskali toyotę skradzioną z Białołęki
Niecałą dobę potrzebowali policjanci z grupy Skorpion działającej w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa VI, by odzyskać auto skradzione z terenu Białołęki. Już po kilkunastu godzinach od zdarzenia, dzięki współpracy z kryminalnymi z komisariatu na Tarchominie posiadali informację o prawdopodobnym miejscu przechowywania skradzionej toyoty. Następnie zatrzymali 29-letniego pasera.

Policja szuka podejrzanego

"Mężczyzna jest w wieku około 20-25 lat, ma około 180 cm wzrostu. W dniu zdarzenia posiadał zarost na twarzy. Ubrany był w białą czapkę, kurtkę z kapturem w kolorze zgniłozielonym, ciemne spodnie jeansowe, brązowe buty ze sportową podeszwą, posiadał okulary z ciemnymi oprawkami" - podaje rysopis warszawska policja.

Wstąp do księgarni

Policja prosi o pomoc

Jeśli masz jakiekolwiek informacje na jego temat, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723 51 30. Informacje można też przesyłać na adres e-mail kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl

(jok)

.
 

REKLAMA

Komentarze (2)

# uwagi z okolicy

13.04.2023 09:57

Parę dni temu byłam w Lidlu za Selgrosem. Nie wyszłam dopóki nie zeskanowałam paragonu. Wtedy dopiero otworzyła sie bramka.
Czy w takiej Galerii nie można tego zainstalować. Byłoby taniej niż pokrywać koszty kradzieży.

# Reklama

13.04.2023 13:30

Reklama dla policji
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break