REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna

 

Kradzież w drogerii na Tarchominie. Policja szuka podejrzanego

  11 kwietnia 2023

Kradzież w drogerii na Tarchominie. Policja szuka podejrzanego
źródło: KSP

Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka badają sprawę kradzieży towarów o wartości prawie 1200 złotych z drogerii w Galerii Północnej.

REKLAMA

Do kradzieży doszło 27 stycznia. Bezpośredni związek z przestępstwem ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Jeśli masz jakiekolwiek informacje na jego temat, skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ulicy Myśliborskiej. Szybka akcja policji. Odzyskali toyotę skradzioną z Białołęki Szybka akcja policji. Odzyskali toyotę skradzioną z Białołęki
Niecałą dobę potrzebowali policjanci z grupy Skorpion działającej w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa VI, by odzyskać auto skradzione z terenu Białołęki. Już po kilkunastu godzinach od zdarzenia, dzięki współpracy z kryminalnymi z komisariatu na Tarchominie posiadali informację o prawdopodobnym miejscu przechowywania skradzionej toyoty. Następnie zatrzymali 29-letniego pasera.

Policja szuka podejrzanego

"Mężczyzna jest w wieku około 20-25 lat, ma około 180 cm wzrostu. W dniu zdarzenia posiadał zarost na twarzy. Ubrany był w białą czapkę, kurtkę z kapturem w kolorze zgniłozielonym, ciemne spodnie jeansowe, brązowe buty ze sportową podeszwą, posiadał okulary z ciemnymi oprawkami" - podaje rysopis warszawska policja.

Wstąp do księgarni

Policja prosi o pomoc

Jeśli masz jakiekolwiek informacje na jego temat, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723 51 30. Informacje można też przesyłać na adres e-mail kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl

(jok)

.
 

Komentarze (2)

# uwagi z okolicy

13.04.2023 09:57

Parę dni temu byłam w Lidlu za Selgrosem. Nie wyszłam dopóki nie zeskanowałam paragonu. Wtedy dopiero otworzyła sie bramka.
Czy w takiej Galerii nie można tego zainstalować. Byłoby taniej niż pokrywać koszty kradzieży.

# Reklama

13.04.2023 13:30

Reklama dla policji
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA