REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Białołęka

inwestycje

 

Białołęka będzie miała nowy komisariat policji

  12 kwietnia 2023

Białołęka będzie miała nowy komisariat policji
źródło: UD Białołęka

Inwestycja przy ulicy Ruskowy Bród wyszła z fazy projektowej i już widać prace w terenie. Parterowy budynek dla białołęckiej policji powinien być gotowy do wakacji.

REKLAMA

Prace nad powstaniem białołęckiego rewiru trwały nie tylko przy ul. Ruskowy Bród, ale też.. Posterunek policji na Zielonej Białołęce już w przyszłym roku Nowy posterunek policji już w przyszłym roku
Białołęcki ratusz uznał, że jeden komisariat na Tarchominie, to za mało, by zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo na terenie całej dzielnicy.
. w fabryce w Bielsku Podlaskim, gdzie powstają elementy przyszłego budynku.

Więcej policji na Białołęce

"Dzięki temu, że na plac budowy przyjadą gotowe moduły, obiekt powstanie w ciągu kilku dni. Potem nastąpią prace wykończeniowe. Oprócz budynku muszą jeszcze powstać parkingi i maszt do łączności radiowej. Docelowo w budynku będzie miejsce dla 10 policjantów, którzy będą pracowali na dwie zmiany" - informuje białołęcki ratusz.

Zakres inwestycji urząd dzielnicy uzgodnił oczywiście z policją. Modułowy obiekt przy ul. Ruskowy Bród buduje Unihouse za 3,16 mln zł. Budynek powstaje przy ul. Ruskowy Bród, na działce po drugiej stronie drogi w stosunku do budynku nowej szkoły.

Zapraszamy na zakupy

Poprawią bezpieczeństwo na Białołęce

"Oprócz budynku dla dzielnicowych, zbudujemy też zjazd do niego z ulicy Ruskowy Bród. Wybraliśmy w przetargu wykonawcę przebudowy ulicy w tym rejonie. Ponadto wykonawca zbuduje dwa perony przystankowe po obu stronach ulicy, wykona też ok. 50 m odcinek chodnika po wschodniej stronie Ruskowego Brodu. W ramach inwestycji powstanie także azyl i zostanie doświetlone przejście dla pieszych na wysokości szkoły podstawowej" - zapowiada urząd dzielnicy.

Dodatkowo pojawi się infrastruktura dla rowerzystów: wykonawca dostarczy i zamontuje przed boiskami wiatę rowerową wraz ze stojakami. Koszt prac to ponad 888 tys. zł.

(jok)

.
 

Komentarze (1)

# Masakra razy dwa

13.04.2023 09:15

A będzie taki sam jak obecny? Bo jak tak to nie ma sensu drugiego robić.....
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA