Palacz z Reymonta
21 września 2011
Od rzemyczka do koniczka, a od szluga do portfela droga niedługa. Tak się tworzy przysłowia na Reymonta!
Zdjęcia znalezione na śmietniku. Bielany i Żoliborz pół wieku temu
Niewiele brakowało, a nieznane dotąd zdjęcia Bielan i Żoliborza z lat 60. XX wieku przepadłyby na zawsze. Skoroszyt wypełniony czarno-białymi fotografiami na śmietniku znalazł jeden z mieszkańców. Ilustracje zostały przez niego ocalone i trafiły do Bielańskiej Fototeki.
Pracownik monitoringu miejskiego, widząc całe zdarzenie natychmiast zaalarmował policjantów.
Po kilku minutach funkcjonariusze byli już na ulicy Reymonta. Jak się później okazało, Adrian B. był nietrzeźwy. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która zabrała pokrzywdzonego do szpitala. Sprawca został przewieziony do policyjnego aresztu. 23- latkowi grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.
TW Fulik
na podstawie informacji policji













































