Okradali przesyłki
27 października 2006
Dwóch pracowników poczty na warszawskiej Białołęce okradało przesyłki pocztowe klientów.
20 lat żeglugi. Urodzinowe wspomnienia i życzenia
Verne pisał o dwudziestu tysiącach mil, myślę jednak, że Białołęcki Ośrodek Kultury w ciągu minionych dwudziestu lat przebył drogę znacznie dłuższą niż kapitan Nemo. I chociaż nie była to wyprawa podmorska, to na pewno równie barwna, ekscytująca i momentami niemalże fantastyczna! - wspomina Bartłomiej Włodkowski.
w porozumieniu z 38-letnim Mariuszem M. Policjanci zatrzymali mężczyznę w jego mieszkaniu w Cegłowie. Przeszukali poses-ję i znaleźli przedmioty pochodzące z przestępstwa. Podobnie było w przypadku Ewy K. Kobieta została zatrzymana przed budynkiem przy ul. Wałbrzyskiej. W obu mieszkaniach znaleziono sprzęt rtv - odtwarzacze mp3, biżuterię, kosmetyki i inne cenne przedmioty, które były wyciągane z paczek.
cehadeiwu
.





































