Oficjalnie: Powstańców Śląskich otwarta w nocy z 2 na 3 kwietnia
1 kwietnia 2015
W czwartkową noc otwarta zostanie druga jezdnia ul. Powstańców Śląskich między Górczewską a Radiową. Na zakończenie prac nad drogami rowerowymi poczekamy do 23 kwietnia.
"Parówką" na Boernerowo?
Czy zabytkowe tramwaje będą kursować jedną z najbardziej malowniczych tras stolicy, czyli na Boernerowo? Taką propozycję złożył bemowski radny Adam Stańko.
W ramach inwestycji prowadzonej przez Tramwaje Warszawskie zbudowano nie tylko nowy odcinek torów, ale także drugą jezdnię, drogi rowerowe i chodniki. Praktycznie od nowa zbudowano skrzyżowania z Górczewską, Pełczyńskiego, Wrocławską-Hery i Radiową, a także ul. Radiową na odcinku od Andyjskiej do Uniejowskiej.
DG
.













































