REKLAMA

Wola

kronika policyjna »

 

Nowy Rok przywitał w areszcie. Groził nożem przechodniom i swojej byłej partnerce

  5 stycznia 2024

alt='Nowy Rok przywitał w areszcie. Groził nożem przechodniom i swojej byłej partnerce'
źródło: KRP IV

"Chciałem ich tylko nastraszyć" - w taki sposób 21-letni mężczyzna tłumaczył swoje zachowanie interweniującym policjantom. Groził nożem przechodniom i byłej partnerce, którą na dodatek powalił na podłogę trzymając za szyję.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w Nowy Rok nad ranem w rejonie Ulrychowa. Policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie, który groził nożem przechodzącym mężczyznom.

- Ze wstępnych informacji wynikało, że mężczyzna, który przechodził obok nich, awanturował się z kobietą, w pewnym momencie wymachiwał w ich kierunku nożem. Zaraz po tym poszedł w kierunku osiedla - wyjaśnia nadkomisarz Marta Sulowska. W trakcie interwencji policjanci otrzymali informację, że z jednego z mieszkań dochodzą odgłosy awantury.

Zatrzymali młodego agresora na Ulrychowie

- Okazało się, że chodzi o tego samego mężczyznę, który wtargnął do mieszkania kobiety i nie chciał go opuścić. 21-latek awanturował się, groził byłej partnerce, w końcu przewrócił ją na podłogę i przytrzymywał za szyję. Okazało się też, że od kilku dni groził kobiecie wysyłając jej wiadomości tekstowe - dodaje policjantka.

Policjanci zatrzymali agresora i zabezpieczyli nóż. Podejrzany usłyszał już cztery zarzuty karne dotyczące kierowania gróźb karalnych, naruszenia miru domowego i naruszenia nietykalności cielesnej. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

JR

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024