REKLAMA

Targówek

bezpieczeństwo »

 

Nowe światła na Kondratowicza. Mieszkańcy czekają od lat

  8 maja 2020

alt='Nowe światła na Kondratowicza. Mieszkańcy czekają od lat'
źródło: ZDM

Po wypadku z udziałem dziecka o montażu świateł pisali wszyscy. Potem sprawa ucichła.

REKLAMA

6 czerwca 2018 roku na skrzyżowaniu Kondratowicza, Blokowej i Przy Grodzisku doszło do wypadku, który odbił się w Warszawie szerokim echem. 11-latka przejeżdżająca hulajnogą (a więc formalnie osoba piesza) po przejściu dla pieszych została potrącona przez ciężarowe volvo z materiałami budowlanymi. Zaraz potem Zarząd Dróg Miejskich poinformował, że zamontuje tam sygnalizację świetlną i obciąży kosztami firmę Agmet. Dlaczego? Drogowcy twierdzili, że deweloper zobowiązał się do budowy świateł.

Światła na Kondratowicza

Jeszcze w 2018 roku Agmet wydał oświadczenie, w którym ogłosił, że nie było żadnej umowy dotyczącej budowy sygnalizacji świetlnej. Według firmy, zgodnie z otrzymanym pozwoleniem na budowę I etapu osiedla Park Leśny, miał powstać odcinek Blokowej wraz z chodnikiem i drogą rowerową. Deweloper stwierdził, że zrealizował tę umowę w 100% i ma na potwierdzenie swoich słów podpisany przez obie strony protokół. Dla mieszkańców Zacisza najważniejsze jest jednak to, że mijają dwa lata, a świateł jak nie było, tak nie ma.

- Zleciliśmy wykonanie dokumentacji projektowej dla tej sygnalizacji - mówi Jakub Dybalski, nowy rzecznik ZDM. - Przygotowany przez nas projekt organizacji ruchu został przekazany do Biura Polityki Mobilności i Transportu. Czekamy na jego zatwierdzenie, bo jest niezbędny, by wykonawca przygotował wspomnianą dokumentację.

(dg)

 

REKLAMA

Komentarze (1)

# Bruce Davids

11.05.2020 23:57

Witam wszystkich, czy obecnie znajdujecie się w poważnym kryzysie finansowym. Czy potrzebujesz pożyczki? Czy Bank odrzucił cię i chcesz pożyczki, która zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby? - Nie ma problemu. Bez względu na sytuację finansową. Możemy zaoferować kredyty hipoteczne, kredyty komercyjne, kredyty prywatne i kredyty wyłącznie na cele edukacyjne.? Nie szukaj więcej, ponieważ możemy pomóc Ci zabezpieczyć to, czego potrzebujesz.
Pytania / wsparcie? - E-mail (ferratum.loans@gmail.com) i otrzymaj odpowiedź w ciągu kilku godzin.
Możemy pomóc Ci w pożyczce w wysokości od 5000 do 200 milionów USD w celu rozwiązania problemów finansowych przy bardzo niskim 3% oprocentowaniu na okres od 1 do 30 lat (12-360 miesięcy). Ten program finansowania pozwala klientowi cieszyć się niską spłatą odsetek w czasie trwania pożyczki po zabezpieczeniu z nami pożyczki. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!
Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie! Jeśli masz wątpliwości lub chcesz wyjaśnić, napisz do nas na adres
E-mail: ferratum.loans@gmail.com
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA