Nasz człowiek w Rio!
12 kwietnia 2016
Robert Lis już wie, gdzie spędzi sierpień. W Rio de Janeiro.
Leśny słodziak podbił internet. Mały lis zasnął przed kamerą
Leśna fotopułapka Nadleśnictwa Pułtusk uchwyciła kolejne wyjątkowe sceny. Tym razem kamera zarejestrowała rodzinę lisów, która zamieszkała w norze wykopanej w piaskowej skarpie. Mały lis najpierw pozował do kamery, a chwilę później postanowił urządzić sobie drzemkę tuż przed obiektywem.
Cały wywiad można zobaczyć tutaj.
(wk)
.




































