REKLAMA

Wola

kronika policyjna »

 

Brutalny napad na Woli. Pobity też miał coś na sumieniu

  3 listopada 2023

alt='Brutalny napad na Woli. Pobity też miał coś na sumieniu'
źródło: Straż Miejska

W nocy 1 listopada strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na Woli. Funkcjonariusze udali się w pościg za sprawcą i zatrzymali go. Okazało się, że również ofiara pobicia miała coś na sumieniu.

REKLAMA

Około godziny pierwszej w nocy wolscy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie leżącym przy jednym z bloków na ulicy Górczewskiej. Kiedy jechali na miejsce zdarzenia, dotarła do nich informacja, że doszło tam do pobicia.

Pobicie na Woli

- Operator monitoringu miejskiego zarejestrował zdarzenie i wskazał, że sprawca oddala się w stronę ulicy Sokołowskiej - wyjaśniają strażnicy miejscy, którzy dzięki tej informacji zatrzymali napastnika. Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych? Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych?
Co możesz zrobić, by zapobiegać chorobom gardła, chrypce i innym dolegliwościom, które utrudniają normalne funkcjonowanie?
W tym czasie drugi patrol podjechał do ofiary napaści. Na miejsce zdarzenia wezwano pogotowie ratunkowe i policję, której przekazano napastnika. Pobity mężczyzna został zbadany przez ratowników i opatrzony. Ponieważ był pijany, zdecydowano o przewiezieniu go do Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych. W wydychanym powietrzu miał 1,5 promila alkoholu. Podczas przekazywania mężczyzny do placówki z kieszeni jego kurtki wyjęto charakterystyczną plastikową torebkę z zapięciem strunowym. Wewnątrz znajdował się biały proszek. Wezwano policję. Z jednych tarapatów, szybko wpadł w kolejne.

MB

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy