Nadal bez hali
12 kwietnia 2003
Hala sportowa przy szkole na ul. Turmockiej 2 nadal czeka na wyposażenie i udostępnienie uczniom. Jest gotowa już od wielu miesięcy, mimo to nadal nie można z niej korzystać.
Gorączka piątkowej nocy. Patrolowaliśmy Targówek wraz ze strażą miejską
Pojechaliśmy ze strażnikami miejskimi na nocny patrol ulicami Targówka i Białołęki. W piątkową noc nie zabrakło delikwentów, którzy tak bardzo chcieli się napić na świeżym powietrzu, że musieli spożywać alkohol pod chmurką. Argumenty? Różne. Piwo schłodzi się w drodze na przystanek. Koledze urodziła się córka. Autobus stuknął osobówkę na Młodzieńczej...
Teraz zaś dzielnica Targówek nie ma kompetencji, by to samodzielnie uczynić.
Przed kilku tygodniami goszczący na Targówku prezydent Kaczyński obiecał pchnąć sprawę hali. Jak dotąd jednak nie widać rezultatów. Urząd dzielnicy nie posiada żadnych informacji odnośnie przewidywanej daty otwarcia. Pracownicy wyrażają jednak nadzieję, że zatwierdzenie budżetu powinno być tutaj decydujące. Może więc już niebawem będzie można poćwiczyć. Mamy wszak słowo prezydenta!
ren
.




































