Z Międzylesia na Natolin. Autobus na pół gwizdka
28 grudnia 2021
W poniedziałek 10 stycznia z mostu Anny Jagiellonki zacznie korzystać pierwsza linia komunikacji miejskiej. Na razie tylko przez kilka godzin dziennie i bez weekendów.
Po otwarciu tunelu trasy S2 pod Ursynowem oraz nowego odcinka Branickiego Zarząd Transportu Miejskiego zapowiedział uruchomienie dwóch nowych linii. Będą one kursować pomiędzy Międzylesiem a Natolinem oraz Ursynowem a Stegnami.
Nowy autobus w Wawrze
- Linia 319 zapewni nowe poprzeczne połączenie pomiędzy przystankami kolejowymi Warszawa Miedzeszyn, Radość, Międzylesie a stacją metra Imielin - zapowiada urząd miasta.
Łoś w lesie - straszy czy uświadamia? Zatrważające statystyki
Wawerski łoś ustawiony przy zagajniku leśnym pomiędzy ulicami Łysakowską a Akwarelową wzbudza mieszane emocje kierowców. Niestety, nie zawsze te pozytywne...
- Obsłuży też w Wawrze nowe osiedla wzdłuż Przewodowej, a w Wilanowie znaczną część Miasteczka Wilanów. Będzie stanowić alternatywne w stosunku do trasy przez Śródmieście połączenie między Wawrem a Ursynowem.
Autobusy będą jeździły co kwadrans, tylko w dni powszechnie na trasie Międzylesie - al. Dzieci Polskich - Żegańska - Patriotów (jezdnia zachodnia) - Przewodowa - Wał Miedzeszyński - most Anny Jagiellonki - Przyczółkowa - Branickiego - Płaskowickiej - Rosoła - Gandhi - al. KEN - Natolin Północny.
(dg)
.



































