Wiecznie żywy
| tytuł oryg.: | Warm Bodies |
| autor: | Isaac Marion |
| przekład: | Martyna Plisenko |
| wydawnictwo: | Replika |
| seria: | Wiecznie żywy |
| wydanie: | Zakrzewo |
| data: | 24 października 2017 |
| forma: | e-book (epub, mobipocket) |
| liczba stron: | 308 |
| ISBN: | 978-83-7674815-3 |
Wydawać by się mogło, że w świecie, w którym umarli powstają z grobów, a słowa ,,życie" i ,,śmierć" tracą swoje znaczenie, nie ma już miejsca na miłość.
Martwy R nie pamięta swojej przeszłości. Jest zombie i działa instynktownie, dopóki nie spotka na swej drodze wyjątkowej dziewczyny z krwi i kości. Julie staje się promykiem światła w szarym krajobrazie R. I choć serce chłopaka od dawna nie bije, w jego wnętrzu zaczyna rozkwitać... życie.
Na styku dwóch wrogich światów, żywych i martwych, rodzi się miłość, jak u najsłynniejszych kochanków wszech czasów...
Na podstawie książki WIECZNIE ŻYWY powstał kolejny kinowy hit.
Książka stała się podstawą scenariusza do filmu w reżyserii Jonathana Levine'a. W rolach głównych Nicholas Hoult (,,X Men: Pierwsza klasa") oraz Teresa Palmer (,,Jestem numerem cztery").
,,Isaac Marion stworzył najbardziej niezwykły wątek romantyczny, z jakim kiedykolwiek się spotkałam. Nigdy nie sadziłam, że mogłabym aż tak dać się urzec zombie".
- Stephenie Meyer, autorka sagi ,,Zmierzch"
Na sąsiedniej półce
-
[ e-book ]Płonący światIsaac Marion
-
nowość[ książka ]Koniec świata, jaki znamy. "Bastion" Stephena Kinga. Nowe historie. (barwione brzegi)Stephen King, Christopher Golden, Brian Keene
-
nowość[ książka, e-book ]Gwiazdka w BieszczadachMagdalena Stykała
-
nowość[ książka ]Świąteczny terminarz uczućKatarzyna Grabowska
-
nowość[ książka, e-book ]Serce na świętaPaulina Kozłowska
-
nowość[ książka ]Cynamonowe świętaPaulina Wysocka-Morawiec
-
nowość[ książka, e-book ]Zabliźnione rany. Cienie prawdy, tom 2Maria Weronika Józefacka
-
nowość[ książka ]Szczodry Wieczór. Leszygród, tom 4Elwira Dresler-Janik
-
nowość[ książka ]Trzecia pora dniaAlina Staneczek
-
nowość[ książka ]Ballada o drobnym karciarzuLawrence Osborne
-
nowość[ książka ]Frankenstein. (barwione brzegi)Mary Shelley
-
nowość[ książka ]Klątwa południcyAgata Suchocka
LINKI SPONSOROWANE







































