REKLAMA
Do nietypowej sytuacji doszło na moście Grota-Roweckiego. W komunikacyjnym szczycie kierowca i pasażer porzucili opla, z piwem w rękach wyszli z auta i poszli w odwrotnym kierunku.
LINKI SPONSOROWANE