REKLAMA

Żoliborz

kronika policyjna »

 

Na stacji Dworzec Gdański chciał wepchnąć ludzi pod nadjeżdżające metro?

  11 grudnia 2023

alt='Na stacji Dworzec Gdański chciał wepchnąć ludzi pod nadjeżdżające metro?'
źródło: KRP I

Choć od tamtego zdarzenia upłynęło już pół roku, to dopiero teraz ujrzało ono światło dzienne. Do próby wepchnięcia pod nadjeżdżający pociąg dwójki pasażerów na stacji metra Dworzec Gdański doszło 26 lipca br. Policja kilka dni temu opublikowała nagranie z wizerunkiem sprawcy.

REKLAMA

Policjanci prowadzą postępowanie dotyczące usiłowania zabójstwa pasażerów metra. 26 lipca br. na stacji Dworzec Gdański nieznany sprawca chciał zepchnąć z peronu pod nadjeżdżający pociąg metra kobietę i mężczyznę. Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek
Pakowanie i nadawanie paczeki to nie tylko umieszczenie przedmiotów w pudełku. Ważne jest, aby paczka była odpowiednio zabezpieczona, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Poniżej przedstawiamy najlepsze praktyki pakowania paczek, które pomogą zapewnić bezpieczną dostawę paczki.
Wszystko działo się niezwykle dynamicznie i mogło skończyć tragicznie.

Na nagraniu widać, że mężczyzna podszedł od tyłu do stojących na peronie kobiety i mężczyzny. Być może był niezadowolony z faktu, że zostawili mu mało miejsca na swobodne przejście. Agresor wyglądał też, jakby był pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Dość niespodziewanie pchnął ludzi w stronę krawędzi peronu. Chwilę później nadjechał pociąg. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W odwecie odepchnęli agresora i pchali go w kierunku ruchomych schodów. Sprawca mocno trzymał się poręczy. Chwilę potem odpuścili mu i wsiedli do wagonu. Mężczyzna opuścił stację metra.

Policja szuka mężczyzny ze stacji metra Dworzec Gdański

Zdarzenie to oraz wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Niestety, do tej pory policjantom nie udało się zidentyfikować sprawcy. Teraz śledczy liczą na pomoc osób, które mogą rozpoznać podejrzanego. Stąd udostępnienie jego wizerunku, choć jest on niewyraźny. Wszelkie informacje na jego temat można przekazać w komisariacie przy Wilczej 21, dzwoniąc na numer 47 723-91-13, numer alarmowy 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@policja.gov.pl

JR

.
 

REKLAMA

Komentarze (1)

# Kocur

18.12.2023 09:34

Od kiedy przeczytałem Dark Tower S.Kinga, to na peronach staję plecami przy ścianie. ;)
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuŻoliborz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA