REKLAMA

Bemowo

inwestycje »

 

Kiedy skończą Piastów Śląskich? "Lepiej późno niż wcale"

  17 listopada 2023

alt='Kiedy skończą Piastów Śląskich? "Lepiej późno niż wcale"'
Ulica Piastów Śląskich między Osmańczyka a Obrońców Tobruku, źródło: Facebook: Jarosław Dąbrowski - Przewodniczący Rady Dzielnicy Bemowo

Przedłużenie ulicy Piastów Śląskich na Nowym Bemowie nabiera kształtów. Kiedy zostanie oddane do użytku?

REKLAMA

Zapytał o to przewodniczący rady Jarosław Dąbrowski w swojej interpelacji. Nowa ulica, będąca przedłużeniem Piastów Śląskich, połączy ul. Osmańczyka z Obrońców Tobruku. Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych? Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych?
Co możesz zrobić, by zapobiegać chorobom gardła, chrypce i innym dolegliwościom, które utrudniają normalne funkcjonowanie?
Jak poinformowała burmistrz Urszula Kierzkowska, wykonano już techniczne uzbrojenie podziemne wraz z usunięciem kolizji z istniejącą infrastrukturą techniczną przy skrzyżowaniach nowej ulicy z Osmańczyka i Obrońców Tobruku.

- Obecnie wykonywane są roboty brukarskie w zakresie układania chodników, zatok parkingowych oraz konstrukcja jezdni i ścieżki rowerowej. Według deklaracji wykonawcy do końca bieżącego roku roboty te, bez rond na skrzyżowaniach, zostaną zakończone - informuje pani burmistrz.

Piastów Śląskich. Z kopyta na wiosnę?

Jak zaznacza Kierzkowska, układanie nawierzchni rozpocznie się dopiero na wiosnę przyszłego roku. Mimo opóźnień realizacyjnych, przedłużenie Piastów Śląskich ma być gotowe 11 czerwca 2024 roku. - Lepiej późno niż wcale - kwituje Jarosław Dąbrowski.

HK

.
 

Komentarze (2)

# RZECZNIK DZIELNICY ROK 2009

21.11.2023 16:32

- Mamy w planach przedłużenie ulicy Piastów Śląskich. Wykonamy to jeszcze w tym roku. Do tej pory mieliśmy problemy z gruntem pod budowę. Dzięki obowiązującej od niedawna nowelizacji specustawy o budowie dróg, musieliśmy przejąć kilka ogródków działkowych. Sprawa gruntu została już uregulowana, teraz możemy budować - mówi rzecznik dzielnicowego ratusza Krzysztof Zygrzak.

# Eljan

16.01.2024 13:59

Kilkanaście milionów na nikomu niepotrzebną drogę. Kto wpadł na ten pomysł??
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA