REKLAMA

Wola

kronika policyjna »

 

Hiszpański gangster zatrzymany w Warszawie

  24 stycznia 2023

alt='Hiszpański gangster zatrzymany w Warszawie'
źródło: KGP

W bloku na warszawskiej Woli zatrzymano 49-letniego Liomę A., poszukiwanego przez hiszpańską policję na mocy europejskiego nakazu aresztowania. Mężczyzna jest podejrzany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się przestępczością samochodową na terenie różnych państw Unii Europejskiej.

REKLAMA

Do zatrzymania doszło dzięki polsko-hiszpańskiej współpracy. Akcja zaczęłą się, gdy Comisaría General de Policía Judicial poinformowała Komendę Główną Policji o tym, że poszukiwany Lioma A. może przebywać na terytorium naszego kraju. Pigułki na potencję skonfiskowane na Okęciu. Ich wartość robi wrażenie Pigułki na potencję skonfiskowane na Okęciu. Ich wartość robi wrażenie
Krajowa Administracja Skarbowa zatrzymała na Lotnisku Chopina w Warszawie przesyłkę z Chińskiej Republiki Ludowej. Kartony zawierały prawie 180 tys. tabletek na potencję o wartości 8 mln zł. Pigułki miały trafić do firmy działającej w Warszawie.

Zatrzymanie w Warszawie

49-latek jest podejrzany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się przestępczością samochodową na terenie różnych państw Unii Europejskiej. Lioma A. zaczął ukrywać się przed organami ścigania, więc hiszpański wymiar sprawiedliwości wydał wobec niego europejski nakaz aresztowania.

Policjanci Wydziału Poszukiwań w Komendzie Głównej Policji rozpoczęli natychmiastowe działania. Ustalili, że poszukiwany prawdopodobnie przebywa w Warszawie.

Wstąp do księgarni

Będzie ekstradycja

Wspólne działania operacyjne polskiej i hiszpańskiej policji pozwoliły na ustalenie dokładnego miejsca przebywania poszukiwanego i jego zatrzymanie. Udało się namierzyć go w bloku na Woli. Mężczyzna był całkowicie zaskoczony i przekonany, że zdoła skutecznie ukryć się przed hiszpańskimi organami ścigania na drugim końcu Unii Europejskiej. Po zatrzymaniu poszukiwany został osadzony w warszawskim areszcie, gdzie oczekuje na ekstradycję do Hiszpanii.

(jok)

.
 

REKLAMA

Komentarze (4)

# klocek

25.01.2023 18:31

Lepiej napiszcie dlaczego wypuściliście do domu, hiszpańskich agentów przy Gdańsku :)

# nnn

25.01.2023 23:21

#klocek napisał(a) 25.01.2023 18:31
Lepiej napiszcie dlaczego wypuściliście do domu, hiszpańskich agentów przy Gdańsku :)
Ich nikt nie szukał to oni szukali.

# Annnn

27.01.2023 17:14

szef tych z Gdańska??

REKLAMA

 magda.wisnia

01.02.2023 10:17

super.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy