REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Targówek

kronika policyjna

 

Groźny wypadek przy stacji metra Trocka

  11 maja 2023

Groźny wypadek przy stacji metra Trocka
TuStolica.pl

W czwartek 11 maja, tuż po godz.11, doszło do groźnie wyglądającego wypadku na skrzyżowaniu Trockiej z Unicką, na Targówku. W wyniku zderzenia jeden z kierowców został przewieziony do szpitala. Okoliczności bada policja...

REKLAMA

Z powodu kolizji dwóch osobówek wystąpiły spore utrudnienia w ruchu w okolicach stacji metro Trocka. Na miejsce niemal natychmiast przybył policyjny radiowóz, karetka oraz wóz straży pożarnej. Wszystko wyglądało bardzo groźnie. Odwrócenie kierunku ruchu autobusów na pętli Metro Trocka? W jakim celu? Odwrócenie kierunku ruchu autobusów na pętli Metro Trocka? W jakim celu?
Pomysły radnych w wielu przypadkach potrafią zaskakiwać - tak jest i w tym przypadku. Radny Witold Harasim zaproponował odwrócenie kierunku ruchu autobusów na pętli Metro Trocka. W jakim celu i co na to Zarząd Transportu Miejskiego?

Jeden z kierowców w szpitalu

- Zderzyły się dwa samochody - seat i volkswagen. Kierujący seatem został zabrany do szpitala, zaś pasażerowi seata i kierującemu volkswagenem na szczęście nic poważnego się nie stało. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Wyjaśniamy okoliczności tego wypadku - usłyszeliśmy w biurze prasowym Komendy Stołecznej Policji.

(jr)

.
 

Komentarze (2)

# DarekWa

13.05.2023 00:25

a bo przyoszczędzili na lewoskręcie z Trockiej w stronę Zacisza

# weganmayoness

13.05.2023 07:33

Akurat wychodziłem z Topaza, a tu bum!
Seata aż obróciło dookoła. Wydaje mi się że vw wymusił albo seat wjechał na czerwonym. Ostre słońce w twarz jadącym Trocką w kierunku Radzymińskiej też mogło mieć jakiś wpływ.
Ogólnie, skrzyżowanie jest bardzo niebezpieczne dla przecinających Trocką, skręcających z Trockiej w kerunku Zacisza i dla skręcających z Unickiej w Trocką/Borzymowską. I dla pieszych przechodzących przez Trocką. Zielone dla nich wszystkich świeci się absurdalnie krótko.
Brak Nowotrockiej jest widoczny każdego dnia.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA