REKLAMA

Białołęka

wypadki

 

Pożar samochodu na Białołęce

  6 czerwca 2023

Pożar samochodu na Białołęce
fot. czytelnik

W niedzielę 4 czerwca przed 14 na skrzyżowaniu Światowida z Hanki Ordonówny na Tarchominie doszło do pożaru samochodu osobowego marki Land Rover. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Co mogło być przyczyną pożaru?

REKLAMA

Na skrzyżowaniu Światowida z Hanki Ordonówny doszło do pożaru samochodu osobowego marki land rover. Wedle relacji świadków auto spłonęło bardzo szybko.

Groźny pożar samochodu

Jak podaje na Facebooku Miejski Reporter, zanim zjawiła się straż pożarna płonął już cały pojazd. Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować? Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować?
Druk czasopism, broszur i katalogów stał się nieodłączną częścią strategii marketingowej każdej firmy. Promocyjne materiały drukowane spełniają swoją rolę efektywniej, niż ulotne reklamy w sieci. Mają one formę fizyczną, a co za tym idzie, przeciętny odbiorca może wrócić do ich przeglądania w dowolnym momencie. Jednocześnie, by przygotować tego typu materiały niezbędny jest nie tylko projekt graficzny, ale także jego wykonawca, czyli drukarnia. Oferta tego typu placówek może być jak najbardziej zróżnicowana. Jednak czym powinna charakteryzować się profesjonalna drukarnia i jaka powinna być jej oferta?
Starsze małżeństwo zdążyło z land rovera ewakuować swoje rzeczy. Nikomu nic się nie stało. Na miejscu pracował jeden zastęp straży pożarnej oraz policja. Ulica Hanki Ordonówny była na jakiś czas zablokowana, co wiązało się z pewnymi utrudnieniami, zwłaszcza dla pasażerów linii autobusowej 518. Przyczyny pożaru nie są nam znane. Możliwe, że mogło dojść do zwarcia w instalacji elektrycznej, co z kolei mogło być przyczyną samozapłonu.

(jr)

.
 

Komentarze (2)

# Pawel_112

07.06.2023 08:00

dziennikarstwo dzisejszych czasow - nic nie wnoszacy artykul ale reklamy nabijaja kase ... czas zrezygnowac z tego "portalu"

# Bialoleka

21.08.2023 13:32

Białołęka....
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy