REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

19.03.2013 09:34 #dzeki2002
Białołęka Dworska przedszkoli państwowych - 0
Podstawówka z dziećmi z pobliskiego domu dziecka- 1
Drogi asfaltowe śmiało można policzyć na palcach.
Kanalizacja podłączyli ok Wałuszewskiej
Autobus 176 co 15-20 minut w szczycie
Autobus 152?
SKM co 30-120 minut w szczycie
Więzienie
Problem z Internetem stacjonarnym
może o czymś zapomniałem!

Tak wielu dogodności dla mieszkańców niema nawet w gminach podwarszawskich. Na co idą nasze podatki?
Wywóz śmieci 89 zł czyli dwa razy drożej niż przy normalnym odiorze bez pośrednictwa dzielnicy Białołęka, bo to przecież kolejny podatek. (bogatsi muszą przecież wspierać tych biedniejszych a gdzie demokracja -referendum?)
19.03.2013 10:03 #peciak
Poprzeć KUKIZA i zmielonych.
19.03.2013 10:14 Matka_Sławka_z_Gdańska
10 lat rządów Platformy Obywatelskiej. Ładne podsumowanie.
19.03.2013 11:09 #żyje się lepiej
i dodać kleru i solidarności a Białołęka Dworska to jest na etapie lat 80 XX wieku a więc drodzy parafianie głosujcie tak dalej.
19.03.2013 11:46 #abrakadabra
Zielona Białołęka - 1 przedszkole publiczne, a prywatnych - na pęczki!
Czy we wschodniej części dzielnicy planuje się budowę nowych przedszkoli publicznych???
REKLAMA
19.03.2013 18:39 #anka
Uważam, że to bardzo dobra akcja - przynajmniej będzie widać, jakie są rzeczywiste potrzeby Białołęki.
20.03.2013 09:18 #basik
Spoko, niedługo rodzice oszołomy przeforsują zniesienie obowiązku przedszkolnego 5latków to i miejsc przybędzie dla 3latków.
20.03.2013 15:14 #z Dąbrówki
Tu też trzeba namówić mieszkańców do meldowania się / płacenia podatków.
21.03.2013 09:22 #Niekombinator
Dziś byłem złożyć wniosek w jednym z białołęckich przedszkoli - pani przyjmująca zgłoszenie nie pozostawiła mi złudzeń, że moje dziecko się dostanie. Jak co roku o tej porze jest "wysyp" samotnych mamusiek, które są uprzywilejowane przy rekrutacji dzieci. Jak zwykle jak ktoś w tym kraju nie kombinuje i nie przynosi fikcyjnych papierów to musi mieć albo gruby portfel, albo twardy tyłek.
22.03.2013 11:10 #Tridlle
Chciałem jedynie zwrócić uwagę, że w formularzu internetowym nawet nie mogłem wybrać przedszkola, które mam najbliżej, bo nie prowadzi ono rekrutacji.
REKLAMA
22.03.2013 13:21 #dzeki2002
Propozycja dla władz dzielnicy Białołęki, od mieszkańców.
Najprostsze rozwiązanie płacę z żoną podatki w Warszawie od dochodu, od nieruchomości. Maluchami opiekujemy się w formie zmianowej, przyszła pora na przedszkole. Jaką gwarancje mam od gminy na miejsce w przedszkolu?. Moja propozycja: z opłacanych podatków mogę spokojnie wysłać dzieci do przedszkola prywatnego!. Czy nie pora juz zacząć oddawać ciężko pracującym kase z podatku za niewywiązywanie się z obowiąków wobec mieszkańców. Może dopiero to przyspieszy rozwój Białołęki Dworskiej?
26.03.2013 14:11 #Winnica
No i koniec rekrutacji. Ciekawe, czy ktoś Pana posłuchał i wpisał się do statystyk. Jak niewielu, to niech potem nie kwęczą, że nie ma przedszkoli.

Do dzeki2002: Już ci urzędnicy oddadzą, co wzięli.
06.06.2013 10:44 #mam@
"...rodzice mogą pokazać władzom miasta, jak wiele dzieci mieszka w dzielnicy..." ??? - władze miasta doskonale wiedzą, ile dzieci mieszka w dzielnicy!!! Pisze Pan o 1.300 miejscach, ile z tych miejsc jest dla najmłodszych - trzy letnich dzieci? 100? 200? to żart!!! Na stu tysięczną gminę!? Każdy "nowy" obywatel ma swój nr pesel i meldunek. Rząd z nas kpi!
06.06.2013 12:33 #Bolek Lolek
jak zapiszesz się do PO i pokażesz legitymację Pani dyrektorce - to dziecko twoje zostanie przyjete do przedszkola a jak się zmieni obecna władza to zmień również członkowstwo partii - tak ten system działa
29.07.2013 12:13 MartynaMartykut
Ja bym sie tak do tych publicznych przedszkoli, czy żłobków nie spieszyła. Przy zapisie do publicznego, moja Amela została odrzucona. Mieszkam sama- wynajmuje mieszkanie, sama wychowuję dziecko i do tego ucze sie stacjonarnie, a dziecko sie nie dostało. Znalazłam za pośrednictwem OPS-u żłobek dofinansowany dla takich osób jak ja. Płace 300 zł za miesiac, warunki super, lokalizacja tez bo to ul. Zdziarska 26 na Białołęce. Placówka "Nasz domek"prowadzi takze żłobek i przedszkole integracyjne dla osób nie objętych projektem. Koszty sa niewielkie ok. 400 zł a opieka super.
24.03.2014 18:27 #Tymka
Ilośc punktów za płacenie podatków w Warszawie to po prostu żenada. Moje dziecko ma 20 punktów -16 za prace rodziców i całe 4! za podatki, a np. dziecko samotnego ( co często jest kłamstwem), bezrobotnego rodzica rozliczajacego sie w Poznaniu ma na starcie 128 punktów. Chyba ktoś tu robi sobie żarty. Jak dziecko sie nie dostanie, a na 99% tak bedzie to od następnego roku płacimy podatki w Koziej Wolce.
18.02.2021 14:35 #atr5a
A może www.janowiaczek.pl??

27/7673 

• Poleć
  • Polub Tu Białołęka
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA