REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# dzeki2002

19.03.2013 09:34

Białołęka Dworska przedszkoli państwowych - 0
Podstawówka z dziećmi z pobliskiego domu dziecka- 1
Drogi asfaltowe śmiało można policzyć na palcach.
Kanalizacja podłączyli ok Wałuszewskiej
Autobus 176 co 15-20 minut w szczycie
Autobus 152?
SKM co 30-120 minut w szczycie
Więzienie
Problem z Internetem stacjonarnym
może o czymś zapomniałem!
Tak wielu dogodności dla mieszkańców niema nawet w gminach podwarszawskich. Na co idą nasze podatki?
Wywóz śmieci 89 zł czyli dwa razy drożej niż przy normalnym odiorze bez pośrednictwa dzielnicy Białołęka, bo to przecież kolejny podatek. (bogatsi muszą przecież wspierać tych biedniejszych a gdzie demokracja -referendum?)

# peciak

19.03.2013 10:03

Poprzeć KUKIZA i zmielonych.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

19.03.2013 10:14

10 lat rządów Platformy Obywatelskiej. Ładne podsumowanie.

REKLAMA

# żyje się lepiej

19.03.2013 11:09

i dodać kleru i solidarności a Białołęka Dworska to jest na etapie lat 80 XX wieku a więc drodzy parafianie głosujcie tak dalej.

# abrakadabra

19.03.2013 11:46

Zielona Białołęka - 1 przedszkole publiczne, a prywatnych - na pęczki!
Czy we wschodniej części dzielnicy planuje się budowę nowych przedszkoli publicznych???

# anka

19.03.2013 18:39

Uważam, że to bardzo dobra akcja - przynajmniej będzie widać, jakie są rzeczywiste potrzeby Białołęki.

REKLAMA

# basik

20.03.2013 09:18

Spoko, niedługo rodzice oszołomy przeforsują zniesienie obowiązku przedszkolnego 5latków to i miejsc przybędzie dla 3latków.

# z Dąbrówki

20.03.2013 15:14

Tu też trzeba namówić mieszkańców do meldowania się / płacenia podatków.

# Niekombinator

21.03.2013 09:22

Dziś byłem złożyć wniosek w jednym z białołęckich przedszkoli - pani przyjmująca zgłoszenie nie pozostawiła mi złudzeń, że moje dziecko się dostanie. Jak co roku o tej porze jest "wysyp" samotnych mamusiek, które są uprzywilejowane przy rekrutacji dzieci. Jak zwykle jak ktoś w tym kraju nie kombinuje i nie przynosi fikcyjnych papierów to musi mieć albo gruby portfel, albo twardy tyłek.

REKLAMA

# Tridlle

22.03.2013 11:10

Chciałem jedynie zwrócić uwagę, że w formularzu internetowym nawet nie mogłem wybrać przedszkola, które mam najbliżej, bo nie prowadzi ono rekrutacji.

# dzeki2002

22.03.2013 13:21

Propozycja dla władz dzielnicy Białołęki, od mieszkańców.
Najprostsze rozwiązanie płacę z żoną podatki w Warszawie od dochodu, od nieruchomości. Maluchami opiekujemy się w formie zmianowej, przyszła pora na przedszkole. Jaką gwarancje mam od gminy na miejsce w przedszkolu?. Moja propozycja: z opłacanych podatków mogę spokojnie wysłać dzieci do przedszkola prywatnego!. Czy nie pora juz zacząć oddawać ciężko pracującym kase z podatku za niewywiązywanie się z obowiąków wobec mieszkańców. Może dopiero to przyspieszy rozwój Białołęki Dworskiej?

# Winnica

26.03.2013 14:11

No i koniec rekrutacji. Ciekawe, czy ktoś Pana posłuchał i wpisał się do statystyk. Jak niewielu, to niech potem nie kwęczą, że nie ma przedszkoli.
Do dzeki2002: Już ci urzędnicy oddadzą, co wzięli.

REKLAMA

# mam@

06.06.2013 10:44

"...rodzice mogą pokazać władzom miasta, jak wiele dzieci mieszka w dzielnicy..." ??? - władze miasta doskonale wiedzą, ile dzieci mieszka w dzielnicy!!! Pisze Pan o 1.300 miejscach, ile z tych miejsc jest dla najmłodszych - trzy letnich dzieci? 100? 200? to żart!!! Na stu tysięczną gminę!? Każdy "nowy" obywatel ma swój nr pesel i meldunek. Rząd z nas kpi!

# Bolek Lolek

06.06.2013 12:33

jak zapiszesz się do PO i pokażesz legitymację Pani dyrektorce - to dziecko twoje zostanie przyjete do przedszkola a jak się zmieni obecna władza to zmień również członkowstwo partii - tak ten system działa

 MartynaMartykut

29.07.2013 12:13

Ja bym sie tak do tych publicznych przedszkoli, czy żłobków nie spieszyła. Przy zapisie do publicznego, moja Amela została odrzucona. Mieszkam sama- wynajmuje mieszkanie, sama wychowuję dziecko i do tego ucze sie stacjonarnie, a dziecko sie nie dostało. Znalazłam za pośrednictwem OPS-u żłobek dofinansowany dla takich osób jak ja. Płace 300 zł za miesiac, warunki super, lokalizacja tez bo to ul. Zdziarska 26 na Białołęce. Placówka "Nasz domek"prowadzi takze żłobek i przedszkole integracyjne dla osób nie objętych projektem. Koszty sa niewielkie ok. 400 zł a opieka super.

REKLAMA

# Tymka

24.03.2014 18:27

Ilośc punktów za płacenie podatków w Warszawie to po prostu żenada. Moje dziecko ma 20 punktów -16 za prace rodziców i całe 4! za podatki, a np. dziecko samotnego ( co często jest kłamstwem), bezrobotnego rodzica rozliczajacego sie w Poznaniu ma na starcie 128 punktów. Chyba ktoś tu robi sobie żarty. Jak dziecko sie nie dostanie, a na 99% tak bedzie to od następnego roku płacimy podatki w Koziej Wolce.

# atr5a

18.02.2021 14:35

A może www.janowiaczek.pl??
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024