REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wiosna Panie Sierżancie :)

# aza

21.03.2003 09:12

Słońce świeci :)
Będzie ciepełko :)
Pozdrowionka wiosenne :)

# antypolityka

21.03.2003 09:56

niezła mi wiosna, jak wychodziłem dziś z domu było -9, i wicher

# aza

21.03.2003 10:01

eeeeej, no! gdy ja w wątku 'kto dziś będzie miły...' pozdrawiając łikendowo delikatnie nabąknęłam o Czajce to mnie do raportu karnego postawiłeś, a sam psujesz optymistyczny ton wątku wiosennego!
wrrrrrrr
od poniedziałku zapowiadają ocieplenie i wiosnę!
cierpliwości :)
pozdr

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

21.03.2003 10:07

Wiosna jak najbardziej. A czuję się ją w kościach - dzisiaj zwłaszcza jadąc samochodem. Ale dosyć defetyzmu: ma być ciepło natychmiast, a nie od poniedziałku. Szeregowy ZIMA, proszę won !!!!!!!!!!

# antypolityka

21.03.2003 10:09

mi jest ciepło, mam temperaturę 38,5, oby to nie nowy szczep grypy

# Basia

21.03.2003 10:12

Moja siostrzenica dzisiaj doszła do wniosku że jak ładnie świeci słońce to jest zawsze duży mróz... Wiosno przybywaj!

REKLAMA

# Kotkaa

21.03.2003 12:26

Wiosna, wiosna. Widziałam dzisiaj 3 (!) zielone trawki, takie już z tego roku! A codziennie przemierzam szlak Milenijna-gmina-Fleminga, więc tam jest na co popatrzeć. Trzy trawki to już coś! Za chwilę będzie już 10, a potem to i forsycja się pojawi...
Już niedługo!

# aza

21.03.2003 12:30

O! i to jest właśnie wiosenny optymizm :)

# Piotrek z Odkrytej

24.03.2003 14:10

Byłem na spacerze i........ jest pięknie: rozkrzyczane ptaki, lekki wiatr od Wisły, drzewa lada moment wypuszczą pąki. Super. Byłem aż na Kępie Tarchomińskiej. Wstyd się przyznać, że mieszkam tu 2 lata, a dopiero teraz tam poszedłem.
Na wysokości osiedla Aluzyjna przy wale, tam gdzie gromadzili się tłumnie wędkarze koparka zrywa płyty betonowe i zakłóca napawanie się odgłosami wiosny.

REKLAMA

# Kotkaa

24.03.2003 15:40

No, dziś już nikt nie ma wątpliwości, że wiosna jest. Wczoraj własnoręcznie utopiłam Marzannę w Wiśle (w piątek nie było czasu). Przy zejściu koło seminarium były juz zresztą ślady innych Marzann, więc myślę, że przedszkolaki od sióstr i inna młodzież nie próżnowała również. Moja Marzanna częściowo społonęła, a częściowo popłynęła z prądem, ale myślę, że chusteczka higieniczna, z której była zrobiona, już się rozpuściła... Więc zima nie wróci.

 m0n1ka

24.03.2003 23:13

Powteirdzam, wiosna idzie, moje dwie kotki poczuły zew natury i "marują", czyli mają ruję. O, ja biedna :( W domu miauczenie, mrauczenie i nieustanne żądania wypuszczania kotek na balkon (jeszcze chłodnawo, bo po max. 1 minucie stukają do drzwi, ze chcą już wrócić).

# Basia

01.04.2003 10:10

A tu znowu zimno :(

REKLAMA

# Vladymir

03.04.2003 00:57

m0n1ko, a co te Twoje kotki takie słabowite? jak moja przed sterylizacją poczuła zew natury, a było to w marcu przy bardzo niskich temperaturach, zo zniknęła na tydzień, po czym wróciła, a jakże, koncertowo zaciążona, bo było 6 małych po 2 miesiącach od tego incydentu. A wiosna w tym roku przyjdzie bardzo późno, po wielkanocy, mówią mi to moje stare kości, a w tygodniu od 2 do 9 kwietnia będzie padał śnieg, a w nocy będą silne przymrozki, ktore zniszczą wszelką zieleninę, kiełkującą za dnia. W tym roku zima jest baaardzo długa. Tako rzeczę ja :)))

# aza

03.04.2003 08:50

Ale później nastanie wiosna i lato!!!
A co do kotów - polecam potrawkę z kota, jak ktoś chce mogę zapodać przepis ;) Palce lizać :)
Drżyjcie koty na DW :)
PS. a wkrótce dołączy jeszcze kotka Vladymira ;) bo jak mniemam pisząc "moja" miał na myśli kotkę?!

# Piotrek z Odkrytej

03.04.2003 09:58

No wiesz, co Vladymir: tak denerwować ciepłolubnych. Jeśli Twe stare kości coś mówią, to zapewne, to żeś nie był zimą na urlopie, choćby na kilka dni, ale nie mogłeś, więc tu Cię strzyka i tam też. To nie ma żadnego związku z jakąś zimą, prawda !!!!!!!!!!!! A teraz jakieś ptaszydło spiewa wspaniale, jak cudownie się tego słucha.........

REKLAMA

# Vladymir

05.04.2003 00:11

Oj, Piotrku z Odkrytej,
nie wierzysz staremu, bo chcesz szybkiej wiosny i oskarżasz mnie, że zaniedbuję odpoczynek zimowy, a to nieprawda. Wiosna będzie w tym roku późno, bo była bardzo długa i surowa zima, a te scenariusze potwrzają sie już od 50 lat, co niektórzy czują na własnej skórze :)))

# aza

07.04.2003 08:26

"(...) te scenariusze potwrzają sie już od 50 lat"
hmmmm, to też wiesz z autopsji?! ;)

# Piotrek z Odkrytej

07.04.2003 09:55

No to przywaliła ta Twoja przyszła sąsiadka z Aluzyjnej, chyba że to tylko aluzja.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break