REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# swojak

01.09.2014 14:21

Problem nie leży po stronie mieszkańców, a raczej włodarzy. Czy drogi i chodniki maja sobie wybudować mieszkańcy w czynie społecznym? Żebracy - jesteśmy narodem biedaków. Nasze pensje i emerytury ni jak się maja do pensji włodarzy.
Dajcie więcej pieniędzy, to nie będzie żebractwa. Albo inaczej - mniej niech rząd zabiera, to będzie lepiej. Wandale i hałasująca młodzież - proszę zrobić monitoring - skutki będą błyskawiczne. Mogę długo wymieniać co powinna nasza kochana władza zrobić. Ale skoro nic nie robią, to i my nie głosujemy, bo i na co mamy głosować, na parking przed kościołem? Ja w dzień w dzień poruszać się muszę po rozwalonej i dziurawej drodze. Interwencje na nic się zdają - brak pieniędzy. Ale gdyby jakiś radny mieszkał na mojej ulicy zapewne nie miałbym tego problemu. Samo życie

# gość

12.09.2014 10:05

Zdrowe powietrze? :O śmiech na sali, właściciele domków jednorodzinnych kopcą ile wlezie i palą jesienią śmieci na podwórkach. Czystsze powietrze jest na takim np. Ursynowie.

# nick

06.12.2014 22:44

jak dobrze, że gościom nie odpowiada tutejsze powietrze

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA