REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Sąsiad z okolicy

30.09.2014 08:21

Będzie miłe i przyjemne podróżowanie do Otwocka, kiedy zmodernizują tory kolejowe i perony na trasie od stacji Warszawa Gocławek. Komfort jazdy powinnen być lepszy i szybszy.
Uruchomić lokalną linię autobusową tzw. "elkę" od stacji kolejowej Józefów przez Emów do Wiązownej albo żeby start trasy był gdzieś z osiedla w Józefowie, dalej po uliczach osiedlowych Józefowa, do stacji Józefów i dalej do Wiązownej.

# Czeźwy

30.09.2014 20:20

I co z tego, skoro miejscowa żulia graficiarska i tak wszystko zniszczy?

# Jacek

08.10.2014 13:00

Komunikacja czyli odwieczny problem podwarszawskich miejscowości . odnośnie zmian i tego jak jeszcze można ją ulepszyć polecam http://www.mariuszambroziak.pl/ ma fajne pomysły na to jak można jeszcze poprawić dojazd ale przede wszystkim jak nie wyrzucać naszych podatków w błoto

REKLAMA

# Piotr0009

10.10.2014 21:56

Facet wydaje się konkretny, ale startuje do Sejmiku Wojewódzkiego , czy z ich Wspólnoty startuje ktoś jeszcze oprócz Ambroziaka na niższe "szczeble" ?

# piyrwsy

11.10.2014 12:16

"Jak mogłyby wyglądać przystanki linii otwockiej?" brzmi pytanie tytułowe.
Odpowiedź jest prosta:
Mogłyby wyglądac ładnie, schludnie i estetycznie.

# PPPPP

14.10.2014 20:45

No cóz , przystanki same się nie niszczą . MWS ? Komuniakcja ale oni bardziej stawiają na SKM chyba ...

REKLAMA

# Komentator

15.10.2014 19:08

Ja uważam że powinniśmy stawiać na takich ludzi jak samorządowcy , oni coś robia nie tylko obiecują. Przynajmniej tak mi się wydaje . Co do Ambroziaka on chyba startuje wyżej więc myślę że konumikacja to moższy szczebel w tych wyborach

# Werka

17.10.2014 18:23

Może i startuje w wyborach ale co proponuje w związku z komunikacją , Ambroziak kojarzy mi sie tylko z Mazowiecką Wspólnotą Samorządową ale głównie dlatego że jest jej wiceprezesem , jakieś konkrety ?

# Nella

20.10.2014 18:50

Panie Ambroziak to ja poproszę więcej pociągów , szczególnie po godzinie 20 jak już się pan wziął za komunikację ...

REKLAMA

# Konrad

27.10.2014 21:13

Ambroziak ma konkrety. Wiele osób zapomina o tym, że w gestii sejmiku wojewódzkiego jest zarządzanie WKD i SKM, czyli kolejami lokalnymi. Chce zmodernizować też Koleje Mazowieckie, ułatwić komunikację podwarszawską - zintegrować przystanki kolejowe z tymi autobusowymi, poprzez parkingi park & ride pokazać, ze transportem publicznym docelowo jest łatwiej się przemieszczać. Co do tańszych biletów to mówi, że należy je tak skalkulować by się opłacało zostawić auto w garażu. MWS zdaje sobie sprawę, ze wymaga to lepszego zarządzania spółkami komunalnymi i stąd chcą się tego podjąć.

# nick

06.12.2014 22:39

a co z PKP Wawer?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break