REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Uwaga na złodziei samochodowych! (Skradzione 107)

 pa_ge_x

22.01.2012 09:57

Witajcie,
w ramach ostrzeżenia - w dniu 20.01 o godzinie 21:25 na ulicy Geometrycznej (ślepa ulica) z okna zauważyłem jak w moim samochodzie nagle zaświeciły się światła a później silnik - złodziej był już w środku, a mój kluczyk, którym próbowałem zablokować samochód, już nie reagował! Niestety straciłem samochód
Piszę tego posta abyście uważali na swoje pojazdy. Złodziej miał na tyle tupetu, że nie zwracał uwagi na monitoring osiedlowy - to pokazuje jak to ścierwo jest bezczelne - co więcej działał w pojedynkę i nie bał się przypadkowych spacerowiczów z psami! Na mój gust, to osoba która mieszka na którymś z lewandowskich osiedli. Jakby ktoś przypadkiem widział Peugeot 107, kolor srebrny metalik, 4 drzwiowy, brak uszkodzeń, rocznik 2010, to proszę o pilną informację. Samochodu poszukuje od wczoraj policja. Będę wdzięczny za wszelkie informacje!
Pozdrawiam!

# Synchrotron

22.01.2012 20:40

Oczywiście reszta przechodniów zwanych obywatelami miała wszystko gdzieś...

# zacny obywatel

24.01.2012 12:44

:)

REKLAMA

# miejscowy mieszkaniec

24.01.2012 12:46

a po co maja jeździć na moim osiedlu nowymi samochodami... jaki naród- taki kraj
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break