REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

telefony na Buczynku

# meja

07.11.2002 11:37

czy Telekomunkacja zawita na Buczynek? czy moze ktos cos wie na ten temat?
Podobno w Aster są jakies problemy w zwiazku z załozeniem telefonu.

# asm

07.11.2002 14:44

TP ma studzienki na osiedlu i chyba nic ponadto nie zrobiła. Możliwe, że zostawila teren Aster Citi.
U mnie Aster podłączyla telefon w ciągu tygodnia. Ale to było dwa lata temu, gdy robili to hurtowo na Buczynku.

# Vladymir

07.11.2002 23:37

TPSA na Buczynku nie będzie nigdy. Wiem, bo sie bardzo starałem o telefon z tej firmy jak sie na Buczynek sprowadzałem. Powiedzieli nie, bo im sie nie opłaca obsługiwać prywatnych abonentów, bo 90% procent ich dodchodów to są biura i fabryki /jak mi powiedział pan z BOK na Jarosławskiej /chyba ?/ "my mamy w głebokim poważaniu prywatnych, bo ich rachunki nigdy nie są większe od kosztu przyłączenia do sieci", a że na Białołęce biur i fabryk nie ma, to i TPSA tu nie zawita. Polecam usługi El Netu, są sympatyczni, kompetentni, telefonik będzie dzwonił w tydzień od złożenia wniosku, no i co najważniejsze: nie wspieram swoimi pieniędzmi komunistycznego i nomenklaturowego monopolisty.

REKLAMA

# misiek

08.11.2002 07:53

bedzie dzwonil jesli oczywiscie kabel nie bedzie uszkodzony, niestety w moim mieszkaniu był.
Facet ktory przyszedl załozyc tel z Aster, w ogole nie potrafił sie do tego zabrac niby coś tam sprawdzał ale powiedzial ze nie jest przygotowany do takiej pracy i kazał umowic sie na nastepny termin na zalozenie, czekałem miesiąc az łaskawie przyjdzie i przeprowadzi kabel.
Czyżby przejeli nawyki TPsa.

# asm

08.11.2002 11:37

Kable były zakładane w czasie budowy bloków, więc nie ma gwarancji, że wszystkie są w porządku. Jeżeli jakiś kabel jest uszkodzony, to może istnieć ryzyko prucia ścian także u sąsiadów na dole, bo kable idą od dołu. Fatalnie! W czasie zakładania telefonów w moim bloku monterzy głowili się parę godzin, który kabelek do czego, bo nie mieli żadnej dokumentacji.

# Vladymir

08.11.2002 23:02

A, widzicie, to w moim bloku JWD zrobił to nieco mądrzej, bo kabelki idą ścianą od korytarza w specjalnej rurce... Uszkodzony kabel łatwo wymienić, a mentalności betonowej nomenklatury z Telekomuny Polskiej SA nie wyżre żaden kwas, dlatego trzeba omijać tośmierdzące gówno szerokim łukiem.

REKLAMA

# misiek

12.11.2002 10:11

akurta tak sie składa ze moj blok równiez budowala ta wspaniala firma JWD, kabel łączący jest w scianie i niestety nie wiadomo na ktorym odcinku byl uszkodzony

 Przewoos

12.11.2002 21:06

TPSA się instaluje na osiedlu Inwestprojektu na Odkrytej. Dziwne to, bo to małe osiedle. A Astera tam nie ma, i nie wiem czy będzie..

 banan

19.11.2002 09:14

NA POCZĄTKU BYŁO SŁOWO.....
JAK JA ZAŁATWIAŁEM MIESZKANIE NA "AKACJACH I" W 1997 TO MÓWILI NAM, ŻE INSTALACJA TELEFONICZNA JUŻ BĘDZIE I TAK BYŁO. BYŁY RÓWNIEŻ KABLE OD TELEWIZJI I RADIA KABLOWEGO, KTÓRYM RZĄDZI ASTER (CO DO WŁASNOŚCI KABLA TO SIE NIE WYPOWIADAM BO NIE WIEM, A LUDZIE RÓŻNIE GADAJĄ). A PO TEM PO JAKIMŚ CZASIE POJAWILI SIĘ LUDZIE Z ASTERA, A CHWILE PÓŹNIEJ OGŁOSZENIA TPSA. JA OSOBIŚCIE MAM ASTERA BO TANIEJ MI MILSZA OBSŁUGA. ASTER UZALEŻNIA SWOJE DOJŚCIE DO JAKIEGOŚ OSIEDLA OD SWOJEGO HARMONOGRAMU PRAC ( DOPROWADZANIA INFRASTRUKTURY ) I ILOŚCI CHĘTNYCH. TPSA ????????????????????????????? OD BÓG JEDEN WIE CZEGO. U MNIE NA OSIEDLU TPSA MA CHYBA TYLKO SKRZYNKI I NIC WIĘCEJ. LUDZIE WYPIĘLI SIĘ NA TPSA.
POZDRAWIAM !!!!!!!!!!!

REKLAMA

 michas

26.11.2002 00:09

bardzo polecam telefon w astercity :) mam już półtora roku i jeszcze zadnego problemu z nim nie miałem - założyli chyba 2 dni po podpisaniu umowy :) w BOKu też jest bardzo miła i w miare profesjonalna obsługa

# likierek

27.11.2002 12:09

ja natomiast kilka razy skaldalem reklamacje do aster, dostawałem dwa razy rachunek za ten sam miesiąc, oczywiscie nikt nie potrafił mi wyjaśnić jak to sie stało
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break