REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

poczta przy pętli autobusowej

# Alf

17.11.2002 15:18

Albo mi się zdawało albo w pomieszczeniach na parterze powstaje oddział poczty? Sa tam okienka zdumiewająco podobne do okienek pocztowych, mam nadzieje, ze to nie kolejny bank

# Vladymir

17.11.2002 23:34

Niestety Alfie, chyba się mylisz. Widziałem to, owszem, okienka sa podobne do pocztowych /i bankowych/, ale z boku, w podcieniach jest okienko podobne do nocnej wrzutni pieniędzy, a to chyba dowodzi, że będzie to kolejny /już 5 chyba przxy pętli/ bank.

 m0n1ka

18.11.2002 00:38

Słuchajcie, ale w którymś z przedwyborczych wywiadów z jednym z eks-radnych czytałam, ze faktycznie przy pętli ma wkrótce powstać poczta!

REKLAMA

 wodnik

18.11.2002 14:58

m0n1ka ty naprawdę uczestniczysz w każdej dyskusji na temat Tarchomina?:)
zazdroszczę luzu!
A poczta by się przydała

# kinio

18.11.2002 19:17

Jest już agencja pocztowa w okolicach "dawnej pętli" tzn. Stefanilka, wewnątrz osiedla, czynna w godzinach 11-19. Ponadto słyszałem od pani prowadzącej kiosk, że podobna placówka ma być jeszcze bliżej, czyli tam gdzie myślicie. Oby się sprawdziło!

# iwo-tomas

18.11.2002 22:43

potwierdzam będzie to nowa placówka poczty,

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

27.11.2002 08:54

Wg mnie to tylko agencja pocztowa, gdzie pewnie nie będzie można dokonywać wpłat - obym się mylił.

# B.B.

27.11.2002 09:36

wydaje mi się, że w agencji pocztowej można dokonywać wpłat - byłam w tej na Ciołkosza i ktoś z kolejki płacił rachunki, ktoś wysyłał fax...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break