REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

poczta przy pętli autobusowej

# Alf

17.11.2002 15:18

Albo mi się zdawało albo w pomieszczeniach na parterze powstaje oddział poczty? Sa tam okienka zdumiewająco podobne do okienek pocztowych, mam nadzieje, ze to nie kolejny bank

# Vladymir

17.11.2002 23:34

Niestety Alfie, chyba się mylisz. Widziałem to, owszem, okienka sa podobne do pocztowych /i bankowych/, ale z boku, w podcieniach jest okienko podobne do nocnej wrzutni pieniędzy, a to chyba dowodzi, że będzie to kolejny /już 5 chyba przxy pętli/ bank.

 m0n1ka

18.11.2002 00:38

Słuchajcie, ale w którymś z przedwyborczych wywiadów z jednym z eks-radnych czytałam, ze faktycznie przy pętli ma wkrótce powstać poczta!

REKLAMA

 wodnik

18.11.2002 14:58

m0n1ka ty naprawdę uczestniczysz w każdej dyskusji na temat Tarchomina?:)
zazdroszczę luzu!
A poczta by się przydała

# kinio

18.11.2002 19:17

Jest już agencja pocztowa w okolicach "dawnej pętli" tzn. Stefanilka, wewnątrz osiedla, czynna w godzinach 11-19. Ponadto słyszałem od pani prowadzącej kiosk, że podobna placówka ma być jeszcze bliżej, czyli tam gdzie myślicie. Oby się sprawdziło!

# iwo-tomas

18.11.2002 22:43

potwierdzam będzie to nowa placówka poczty,

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

27.11.2002 08:54

Wg mnie to tylko agencja pocztowa, gdzie pewnie nie będzie można dokonywać wpłat - obym się mylił.

# B.B.

27.11.2002 09:36

wydaje mi się, że w agencji pocztowej można dokonywać wpłat - byłam w tej na Ciołkosza i ktoś z kolejki płacił rachunki, ktoś wysyłał fax...
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024