REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# alex

14.10.2012 21:31

mogli sie pobudować w Puszczy Kanpinowskiej, nie mieli by problemu !!

# mieszkanka okolicy

20.11.2012 10:05

Ta sortownia to jest jakaś masakra! Kiedyś była mniej uciążliwa, teraz (mieszkam jakieś 70 metrów od niej) wpadają mi przez okno "naćpane" muchy, które zaraz zdychają... To chyba nie jest ekologia, o która powinno się dbać w dzisiejszych czasach i tym bardziej będąc w UE. Wiem, że jestem idealistką... MPO było wybudowane lata temu... Kiedy tu była wieś i mało domów, z czasem jak działki rolne zaczęły stawać się budowlanymi, skoro gmina zaczęła wydawać zezwolenia na budowę, to powinna również zadbać o umożliwienie tym mieszkańcom normalnego życia w tym miejscu. Albo nie wydawać zgód na budowę w tej lokalizacji...

# z Dąbrówki

20.11.2012 14:46

To, że gmina dała pozwolenia, pewnie nawet nie mogła nie dać, nie oznacza, ze baza MPO miała iść do likwidacji. Pamiętacie pogłoski rozsiewane przez życzliwych, ze wkrótce Huta Warszawa będzie zamknięta? I co? I nic, a nawet produkcja rośnie.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA