Forum › Mokotów
# Madbutcher 13.03.2024 12:01 |
|
Jak w ogólności nie jestem fanem architektury z tego okresu, zwłaszcza w krajowym wykonaniu, to akurat tego budynku będzie mi szkoda. Jest to moim skromnym, niefachowym zdaniem jeden z najlepszych budynków powstałych w Warszawie w latach 90.
|
# Kocur 13.03.2024 12:21 |
|
Open space to największe dziadostwo jakie spotkało pracę biurową. 8 godzin dziennie wśród masy ludzi, z których część bezustannie trakjocze o pierdołach, część ma wpieniające tiki, ktoś żre kanapkę z jajkiem, inny dłubie w nosie, ktoś paznokcie obgryza, ktoś się buja na krześle albo jak głupek na nim kręci, a jak jeszcze 3 różne stacje radiowe włączone, albo co gorsza ta sama ale z opóźnieniem, to już kompletnie krwicy można dostać. Do tego jedni się trzęsą z zimna, inni roztapiają z gorąca, jedna osoba przyjdzie zasmarkana, to zaraz wszyscy na L4, jedna osoba przyjdzie na kacu, to całe biuro wali żulem, ktoś śmierdzi potem, ktoś bezuztannie gazuje zamiast się wy...rać. Osoba, która to wymyśliła powinna za karę spędzić rok w takim "rewolucyjnym rozwiązaniu". W życiu bym nie poszedł do pracy w takich warunkach.
|
# Arpa61 28.04.2024 11:33 |
|
Burzenie biurowców OŁPEN SOŁRSE wywołuje u mnie błogi uśmiech... Wpis obywatela #Kocur wyborny. - Popieram i pozdrawiam!
|
# STOP PRZEMOCY 15.09.2024 13:37 |
|
"Portale społecznościowe zalewa fala hejtu i nienawiści wobec komorników sądowych, negatywnie kształtujących ich wizerunek, co nie tylko wpływa destruktywnie na poczucie ich bezpieczeństwa osobistego. Zawarte w tych wypowiedziach wulgaryzmy, obelgi, naznaczenia i napiętnowania komorników sądowych tworzą pełne negatywnych emocji ich obrazy, które przykuwają uwagę widza i są zazwyczaj dobrze zapamiętywane w odbiorze społecznym, tak jak każda treść wzbudzająca silny afekt negatywny. Te sugestywne środki medialnego przekazu powodują, że kompromisy sądowi stają się potencjalnym celem agresji i ataków w rzeczywistej przestrzeni.
Obserwacja życia społecznego pozwala na stwierdzenie, że tych negatywnych skutków działań medialnych - w ostatnich latach - państwo zdaje się nie dostrzegać. Dalekie od ścisłości prawdy przekazy medialne, niechętne oraz mniej sprawiedliwe wobec komorników, traktuje się zazwyczaj jako uciążliwą konieczność, wymagającą nadzoru i krytyki, a nie należytego wsparcia dla komorników sądowych. Brakuje uwag przedstawicieli władz państwowych, że stosowanie egzekucyjnych środków przymusu, zgodnie z przepisami prawa, jest czymś oczywistym, a z punktu widzenia wierzycieli, autorytetu państwa i wymiaru sprawiedliwości w pełni uzasadnionym i koniecznym. Państwo powinno zwalczać także zalewającą portale społecznościowe falę nienawiści wobec komorników sądowych. Walka z tym zjawiskiem nie jest łatwa. Państwo nie może jednak jej zaniechać w obronie własnych funkcjonariuszy." (A. Marciniak. Sądowe postępowanie egzekucyjne w sprawach cywilnych, Warszawa 2023, rozdz. 1.2) Zob. ponadto legalis pl adwokaci-i-radcowie-ofiarami-przemocy |
LINKI SPONSOROWANE
Matura przed Tobą? Poznaj sprawdzone
Kursy Maturalne w Warszawie
Znajdź najlepszy kredyt samochodowy online w Finanse.rankomat.pl
Zapraszamy na zakupy
Najnowsze informacje na TuMokotów
Misz@masz
Artykuły sponsorowane
Kup bilet
Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.