REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

# propozycja

25.05.2022 18:28

Dobry moment na zmianę nazwy nowego fragmentu ulicy od np. Leśnej Polanki.
Nowa nazwa to np. ul. Świętopełka

# Celina

25.05.2022 21:51

Nie rozumiem.
Brakujscy fragment Światowida to hmm 100 metrow do Modlińskiej. Reszta jest wybudowana, tylko nie jest oddana do ruchu, przez to, że w chwili obecnej to ślepa ulica. Czy o ten fragment chodzi? Czy o budowę drugiej nitki Światowida?

# Niepoprawny

26.05.2022 11:51

Krótko, po uruchomieniu tej drogi, gdzie będą parkować samochody mieszkańców powiatu legionowskiego. Przecież to idealne miejsce przesiadkowe dojazdu do metra? Otwarcie w obecnej sytuacji tego odcinka Światowida to zabójstwo dla tego terenu i komunikacji do legionowa, dwa węzły w odległości 100 m. Korki, bałagan, światła, wypadki tego należy oczekiwać.

REKLAMA

# grzesiek

26.05.2022 13:56

Nie sądzę, żeby ktoś wsiadał w samochód w Legionowie czy Jabłonnjej, dojeżdżał kilka kilometrów do Światowida i wsiadał w tramwaj, żeby kolejne 20 minut jechać nim do metra; ludzie są wygodni. Jak już ktoś wyciąg auto z garażu, to żeby dojechać do samych Młocin, a nie robić sobie karuzelę przesiadek. Nie będzie to też żaden skrót dla dojazdu do mostu północnego, żeby przebijać się przez całe Tarchodwory przez masę skrzyżowań i świateł, skoro można jechać prosto Modlińską. Ruch na pewno się zwiększy, w końcu byłoby dziwne, gdyby otwarcie takiego skrzyżowania nie spowodowało większego natężenia, jednak wg mnie korzystać będą z niego głównie lokalsi i od czasu do czasu jacyś zabłąkani mieszkańcy sąsiednich powiatów, ale nie obawiałbym się jakiejś masakry.

# WWO

29.05.2022 07:28

Cześć TarchoNaiwniaki według Rafałka z dzielnicy klasy D. Zobaczcie jak szybko tramwaj na Kasprzaka powstaje. Ile lat budowano 1,5km torów na NowychWorach? Dlaczego jest hajs na wizualizację ulicy Okrzei, a nie ma na 200 metrów ulicy na Tarchominie? Dym, dym, dym, ruch, ruch, ruch.

# Rozczarowana

31.05.2022 20:41

To wyrok dla ulicy Światowida. Korki gwarantowane. Osiedlowa ulica zmieni się w zatłoczoną przelotówkę. Uszczęśliwianie na siłę, bez sensu i poszanowania dla mieszkańców, którzy utkną w korku, bo ktoś sobie wymyślił odciążenie Modlińskiej...

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA