REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

Firma remontowa Tarchomin Białołęka 507508697

 remonty.ue

12.01.2018 13:58

Firma Remontowa
-biały montaż,
-montaż i uszczelnianie kabin prysznicowych
-układanie glazury terakoty i gresu, układanie i cięcie płyt dużo gabarytowych do 120 cm
-układanie paneli podłogowych i deski barlineckiej
-zabudowy i montaż kominków
-ścianki działowe i sufity podwieszane k/g,
-zabudowy k/g sufitowe i ścienne o nietypowych wzorach
-gładzie gipsowe,
-malowanie mieszkań , domów ,biur ,lokali użytkowych
-malowanie elewacji
-montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych,
Wyburzenia:
-wyburzanie ścian działowych i nośnych
-skuwanie glazury,terakoty,tynku
-wyburzanie schodów,balkonów
-wycinanie futryn
-demontaż parkietu,paneli,desek
-rozbiórki altan i domków letniskowych
kom :507508697
e-mail: remonty.ue@gmail.com

# Rolek

24.09.2018 09:27

Ja kilka miesięcy temu również korzystałem z usług jednej z firm remontowych w Warszawie. I śmiało mogę ich polecić - http://www.pwmig.com jeśli chodzi o metamorfozy biura i mieszkania. U mnie przede wszystkim chodziło o dość duże zmiany w biurze, ale jak już tam się spisali, to zaproponowałem im też remont w domu. I tutaj spisali się chyba najlepiej ze wszystkich ekip, z jakimi miałem okazję pracować. A kilka ich było, bo na samym początku mieszkanie wymagało całkowitego remontu, a jednocześnie zależało mi na czasie, żeby jak najszybciej mieszkanie nadawało się do codziennego użytku.

# Nata

26.01.2019 20:53

TotalSec ma fajną opcję. Zajmują się realizacjami fit out . Tutaj https://totalsec.pl jest ich strona. Kompleksowa realizacja powierzchni biurowych to ich specjalność. Od lat działają na rynku. Myślę, że w przypadku remontu biura czy przystosowania lokalu do potrzeb firmy jest to dobre i praktyczne rozwiązanie.

REKLAMA

# Marek_Cz

26.02.2019 09:19

A czy zna ktoś z Was te usługi remontowe z Krakowa? Firma wygląda całkiem ok.

 Pani Wiosna

24.05.2019 23:17

Wiosna zapewni dobre wynagrodzenie i godne starzenie. Płaca minimalna powinna wynosić w Polsce 1000 euro.#wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# kaya

11.10.2019 16:51

Jeżeli chodzi o warszawskie firmy to warto sprawdzić firmę Complete Home. Wykonywali u mnie remont niedawno i muszę przyznać, ze jestem z niego bardzo zadowolona i firmę dlatego polecam wszystkim.

REKLAMA

# resio

30.11.2019 20:16

Jeśli chodzi o remonty biur w Warszawie, to tutaj http://fitout.warszawa.pl jest firma, która ma ciekawą propozycję. Podejmują się różnych zadań. Potrafią stworzyć naprawdę niesamowitą powierzchnię biurową. Stawiają zawsze na jakość i profesjonalne rozwiązania. Koniecznie zajrzyjcie sobie na ich stronę.

# yyyyyy

25.02.2020 15:23

trzeba brać profesjonalistów , a nie firmy z przypadku

# arkadiusz1

26.02.2020 10:29

Tutaj http://www.remontbiura.warszawa.pl też macie firmę remontową, która zajmuje się typowo remontami biur. Mają wiele różnych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Przede wszystkim zajmują się kompleksowymi remontami powierzchni biurowych czyli robią tzw. fot out biura , ale również wykonują lifting biura.

REKLAMA

# jery82

02.11.2020 11:51

U nas remont mieszkania robili panowie z firmy Hamster, http://hamster.pl/. Był to remont generalny, płyty na ściany, szpachlowanie, malowanie, wymiana podłóg, remont łazienki i WC. Od dawna planowaliśmy taką zmianę i też długo szukaliśmy odpowiedzialnej ekipy. Jak ktoś z Was szuka fachowców, to szczerze ich polecam.

# budowlaniec

02.11.2020 18:22

Remonty Podsiadły - Oferujemy kompleksowe usługi wykończeniowe, remontowo budowlane mazowieckim. Zapewniamy najwyższą jakość usług, fachowość popartą naszym wieloletnim doświadczeniem, oraz indywidualne podejście do klienta, niewygórowane ceny usług, dzięki nie niezbyt licznej ekipie, dostosowanej do specyfiki lokalnego rynku. Posiadamy profesjonalny sprzęt budowlany, nizbędny w szybkiej realizacji zleconych prac, takich jak: adaptacja poddaszy, malowanie i szpachlowanie, tapetowanie, układanie płyt kartonowo gipsowych, montaż sufitów podwieszanych, montaż drzwi ościeżnic, układanie paneli podłogowych, kładzenie glazury i terakoty. Zadzoń napisz umów remont już dziś

# Mariano80

04.03.2022 12:08

Mi cały kompleksowy remont mieszkania wykonała firma https://wikpol.waw.pl/ która zajmuje się wykończeniem wnętrz na terenie Warszawy i okolic. Z wykonanej usługi jestem bardzo zadowolony. Dobry kontakt z właścicielem, wykonanie terminowe a cena konkurencyjna.

REKLAMA

# Kamil z centrum

01.06.2022 12:16

Teraz firm remontowych jest mnóstwo i co dziwne coraz ciężej trafić na terminy. Mi się udało z [url=https://kul-bud.pl/]https://kul-bud.pl/[/url] co się dobrze złożyło bo wykończyli mieszkanko jak należy i w szybkim tempie więc mogłem się szybko wprawadzić

# Kamil z centrum 1

01.06.2022 12:17

Nie wiem jak się tu doaje link ale chyba każdy sobie poradzi https://kul-bud.pl/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA