REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# BumperZone

19.08.2021 13:14

Kazdy kto jezdzi wiecej rowerem wie...ze kostka po deszczu szybciej schnie, a asfalt jest czasem mokry caly dzien po porannym opadzie wczesna wiosna czy na jesieni...nie kumam tego asfaltu na DDRach...bo ze trzesie doopskiem niedzielnych rowerzystow ktorzy po 10km przezywaja dyskomfort w zadzie ? ;-))

# lol

19.08.2021 14:25

#BumperZone napisał(a) 19.08.2021 13:14
Kazdy kto jezdzi wiecej rowerem wie...ze kostka po deszczu szybciej schnie, a asfalt jest czasem mokry caly dzien po porannym opadzie wczesna wiosna czy na jesieni...nie kumam tego asfaltu na DDRach...bo ze trzesie doopskiem niedzielnych rowerzystow ktorzy po 10km przezywaja dyskomfort w zadzie ? ;-))
Jeżdżę rowerem po 10-15 godzin tygodniowo i wiem, że kostka nie ma absolutnie żadnych zalet. Jak nie umiesz dobrać opon do odrobinę śliskiej nawierzchni, to nie jeździj.

# PEDAŁujący

19.08.2021 19:40

Jeżdżę 120 h tygodniowo rowerem, mam odznakę Złotego Pedalarza oraz Krzyż Walecznej Pompki: gó*no sie znacie! Tylko droga szutrowa albo piaszczysta, wtedy czuć piach w jajkach i koniec siodełka głęboko w odbycie! To jest jazda !

REKLAMA

# BumperZone

21.08.2021 08:20

#lol napisał(a) 19.08.2021 14:25
Jeżdżę rowerem po 10-15 godzin tygodniowo i wiem, że kostka nie ma absolutnie żadnych zalet. Jak nie umiesz dobrać opon do odrobinę śliskiej nawierzchni, to nie jeździj.
Co za dzban...dobrac opony do sliskiej nawierzchni...a woda z tego asfaltu ? Rizumiem ze jezdzisz w kondonie...moze nie odcinaj sobie dolotu powietrza

# Wrotek

24.08.2021 08:28

Bumperzone sam jesteś dzbanem, tylko asfalt bo można po nim jezdzic na rolkach a nie ta tragiczna kostka, egoistyczna urwo

# PEDAŁujący

25.08.2021 21:46

Tylko szutrowe nawierzchnie, inaczej siodełko nie daje mi wystarczająco głębokich wrażeń !

REKLAMA

# BumperZone

26.08.2021 14:30

#Wrotek napisał(a) 24.08.2021 08:28
Bumperzone sam jesteś dzbanem, tylko asfalt bo można po nim jezdzic na rolkach a nie ta tragiczna kostka, egoistyczna urwo
Nastepny kulturalny qutafon na wrotkach ;-)

# etambyledoemki

31.08.2021 13:26

W spoiny między kostką woda po opadach wsiąka, w asfalt nie wsiaka. Pomnikiem urzędników powinien być kawałek nowiutkiej ścieżki rowerowej na odcinku od Powstańców Śl. do poczty przy Piastów Śl., gdzie kałuże stały już w dniu oddawania robót.

# BumperZone

04.09.2021 11:16

#etambyledoemki napisał(a) 31.08.2021 13:26
W spoiny między kostką woda po opadach wsiąka, w asfalt nie wsiaka. Pomnikiem urzędników powinien być kawałek nowiutkiej ścieżki rowerowej na odcinku od Powstańców Śl. do poczty przy Piastów Śl., gdzie kałuże stały już w dniu oddawania robót.
O ..wreszcie wypowiedzial sie ktos kto zdaje sie jezdzi rowerem czesciej niz w niedzirle przy ladnej pogodzie ;-))

REKLAMA

 agalella78

10.02.2022 17:44

i super, Warszawa pod względem ścieżek rowerowych może równać się z zachodem. Jeśli szukacie fajnych pomysłów i newsów co https://warsawcity.info/dzieje-sie-w-warszawie/ i jak spędzić aktywnie czas w stolicy i na Bemowie to polecam portal miejski https://warsawcity.info/

 agalella78

13.03.2022 11:32

no ja też właśnie interesuję się tematem https://warsawcity.info/rowerem-po-warszawie/ i tak myślę, że fajnie by było zorganizować jakąś grupę chętnych na wspólne przejażdżki po stolicy.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA