REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# JSZ

09.05.2018 14:09

W ubiegłym roku zgłaszałem kradzież na Raginisa, potwierdzam w stu procentach każde słowo z powyższego opisu.
Skansen, relikt, trzeci świat !

# Emeryt ze fabryki.

10.05.2018 05:54

Kontrola z Biura Spraw Wewnętrznych, by się przydała. Mój sąsiad jest do zatrzymania za pobicia i groźby. Mieszka obok komisariatu i chodzi po zakupy sobie i się z nich śmieje! Jak dzwonię do nich to mi mówią - oczywiście jak łaskawie odbiorą! A nie tu komisariat proszę czekać bla bla bla! Ze wszystkie załogi w terenie i brak ludzi! Totalny syf! Policjanci są tu za karę kierowani do roboty! Taka przechowalnia byle do służyć do emerytury! To poco się wychylac przed szereg!

# lideksynubeka

10.05.2018 08:07

Ale na masowe katowania zatrzymanych w ramach akcji "Widelec" z roku 2008 mieli i siłę,i czas i ochotę

REKLAMA

# Haniu

10.05.2018 08:50

Za to rano jak jadę Powązkowską do pracy to widuję od czasu do czasu setki policjantów-pilnujących ...kości zmarłych.W ogóle nie widać patroli pieszych, kierowcy łamią przepisy na potęgę.Spada na łeb na szyje zaufanie do Policji.

# Wosińsk@

10.05.2018 08:56

Znalazłam dokumenty, poszłam oddać bo wiem ile jest zachodu przy wyrobieniu nowych i jaki to jest kłopot, niestety trwało to 3,5 godziny i zostałam potraktowana jak przestępca. A na koniec słowa policjanta "jeśli kiedy kolwiek znajdzie pani dokumenty czy portfel to proszę kopać dalej i sir nie schylac"

# www345

10.05.2018 20:28

Jest też komisariat na Pirenejskiej i tu wygląda to o niebo lepiej, kiedyś zgłaszałem tam kradzież tablic z samochodu to zupełnie inna kultura niż na Raginisa, tam to 13 posterunek od nowości nie remontowany.

REKLAMA

# VAT

10.05.2018 20:45

Komisariat jest rzeczywiście niedofinansowany i krótko ujmując obskurny. Niestety o jednostki niższego szczebla się nie daba są takimi ,, 13 posterunkami,,. Ciekawią mnie jednak zarobki wiem że tyle zarabia dzielnicowy po 10 latach pracy, a nie funkcjonariusz po zakończonym szkoleniu. Ciągle się zastanawiam skąd brane są te kwoty dochodu ale nie mają nic wspólnego z realiami.

# qvertz

02.06.2018 20:03

Czyli rację miała PO likwidując tysiące posterunków, urzędy pocztowe i komunikację. Nawet Trzaskowski przyznaje, że CPK jest niepotrzebny, bo za dwa lata będziEMY MIELI nowe lotnisko w Berlinie. Gdyby tych komisariatów nie było, to nie byłoby biurokracji, bo nie byłoby policji. O porządek na Bemowie zatroszczyliby się chłopaki z mafii albo straż muzułmańska od "uchodźców". Na szczęście coraz mniej rządów PO.

# sasza

24.01.2021 03:13

bo cała policja pilnuje willi na zoliborzu po co ? tam idzie cała kasa

REKLAMA

# Arpa61

07.11.2021 04:25

#sasza napisał(a) 24.01.2021 03:13
bo cała policja pilnuje willi na zoliborzu po co ? tam idzie cała kasa
Wyręcz policję, idź pilnować!

# Elka789

05.03.2022 22:39

Na komisariacie na Żytniej nie lepiej. DZIADOSTWO
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024