REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

PTASIA GRYPA W POMROCZNEJ

# piotrek

05.03.2006 09:45

i co z tego? jest to normalny cykl następujący w trakcie ingerecji człowieka w naturę, jak aids czy choroba wściekłych krówek.
kilka dni wstecz na czajce karmiłem łabądki chlebusiem ,nawet z ręki...patrzę a obok siedzi łabądek, podchodzę a on nie czmycha na wodę, więc nie dotykam go, myślę zadwonię do straży wiejskiej, po czym poszedłem sobie, a wiejscy przyjechawszy na miejsce zdarzenia nie widzą łabądka, więc dryndają do mnie i pytają gdzie on jest, ja im na to 10 metrów w prawo.....oj matko bosko częstochowsko-jak tak wygląda intuicja poszukiwawcza organów strzeżących mojego bezpieczeństwa, to ja wolę sam strzec swojego bezpieczeństwa, za co się w pomrocznej siedzi, najlepiej idzie wiejskim z babciami marchewkowymi i pietruszkowymi-gorszymi przestępcami od salaputa, ale wiadomo babcia nie wyciągnie spluwy.

# clio

06.03.2006 10:18

Słuchajcie radia Maryja ono wszystko wam wyjaśni, to wszystko to spisek "ż.....do - k....ny !!!!!!!!!!!!!!

# clio

10.03.2006 20:17

koleś podszywasz się już kolejny raz pod mój nick.
widzę że jesteś matołem bo można sprawdzić twój "A P"
i sie zdziwisz wtedy.

REKLAMA

# AP

11.03.2006 17:57

Jak masz problem to się zarejestrój, to będziesz miał "swój nick" a tak to możesz go pocałować i sprawdzać AP

 Matka_Sławka_z_Gdańska

12.03.2006 17:39

gdyby ci wyrznal w kalendarz , na te grype, ty nierobie spod Koszalyna, ten twoj bekart michas ... to by dopiero byly jajca w tutejszych parafiach.... ty potomku nierobow ze wschodu, smieciu spoleczny zafascynowany ełropom , pajacu wsiowy, fanie goracej kawy, wyksztalcony za publiczne pieniadze palancie ! Za publiczne piniadze... ty k...wo , ... ha, ha, ha...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy