REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Beno

09.06.2020 18:28

Nie wiem w jaki osób jest obecnie rozwiązywany problem kolejek w poczekalni ale często korzystam z pomocy przychodni na Strusia I jestem bardzo zadowolona.

# Leon

09.06.2020 22:00

GazWyb łże jak pies

# Maro

09.06.2020 22:16

jakoś mnie ta opinia gazety wyborczej nie dziwi, pierwszy raz opisują prawdę.

REKLAMA

# Jerzy Krzak

09.06.2020 23:34

Kto nie był tam nigdy rano w poczekalni do RTG i do punktu pobrań krwi analizy może uwierzyć w te tłumaczenia. Prawda jednak wygląda tak jak opisał czytelnik. Pani dyrektor postawiła na zysk za wszelką cenę , kosztem bezpieczeństwa pacjentów i personelu.

# Malgorzata

10.06.2020 09:21

Ja i mój mąż też korzystamy i są zachowane zasady bezpieczeństwa. Są też konsultacje on-line, bardzo jestem z takiej formy zadowolona. Nie było żadnego problemu.

# Sawa

10.06.2020 22:34

Zacznijmy od spojrzenia na siebie i dbajmy o siebie nawzajem. Jestem pacjentka tej przychodni i jestem zadowolona. Personel stara się jak może, ale my sami nie stosujemy się do obowiązujących zasad. Pacjenci stoją JEDEN NA DRUGIM, nie zachowuja odstępow, nie noszą maseczek. W ostatnich dniach byłam na pobraniu krwi, faktycznie pod przychodnia była kolejka i kiedy naprawde grzecznie zwróciłam uwagę ludziom oczekujący na wejście żeby zachowali odstępy od siebie, (stali jeden "na" drugim) uwierzcie nikt z 15 osób nie raczył się przesunac!!! Jestesmy dorośli i rozumni więc nie oczekujmy, że ktoś będzie na "prowadził za reke", sami ZADBAJMY O SIEBIE, a nie zwalamy wine na innych. Nastał trudny czas, ale to od nas zależy jak sobie poradzimy.

REKLAMA

# Pacjentka

13.06.2020 16:56

Korytarze w przychodni są bardzo wąskie i tylko od zachowania pacjentów zależy, czy możliwy dystans będzie zachowany.
Są 3 wejscia dla pacjentów, wiec trudno zrozumieć dlaczego do zdrowych wchodzi się wejsciem dla chorych.
Samą placówkę oceniam bardzo dobrze. Zapisy online. Życzliwi lekarze.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA